Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

при ОП

За 4-ти ми трябва, като се има предвид, че не съм от София и трябва да отида до СУ пеш без да гоня таксита, какво ще препоръчате?
Само да не е нещо от рода на Славянска беседа!
Цитирай

Sofia

не съм спала в Славянска беседа, сещам се за 1 малко хотел4е в долната 4аст на Раковска, май се казваше Спорт, беше 4исто и прили4но и около 20-30-40 лв Пеша се стига до СУ за около 30 мин нормален ход, а минава и тролей 9 който ще тте откара 2-3 спирки по-нагоре до Ал Невски а от там до СУ е съвсем близко (това в слу4ай 4е не ти се върви. Ако се сетя нещо друго или изровя координати на хотела, ще ти пиша
Цитирай

Хотел Сердика е приличен, 3 звезди, и е точно на три минути път пеша от СУ - само пресичаш градинката пред Библиотеката.

http://www.serdikahotel.com/index_bg.html
Цитирай

sofia

По ул. Шипка има едно прилично хотелче(хубавичко е и може да е скъпичко,но не му знам името),сравнително от скоро е.Провери там съвсем близо до ректората е м/у ул Кракра и ул.Сан Стефано.Дано ти бъда полезна с това инфо.Успех newsm10
Цитирай

София

По ул. Шипка има едно прилично хотелче(хубавичко е и може да е скъпичко,но не му знам името

мхм "хотелчето" е на Шипка 14 - Crystal Pаlace и е "само" за по 120-140 евро на вечер  Money Money Money
НЕприлично е Laughing
Предполагам, че в Сердика ще е прилично и като условия, и като цена, а и е съвсем близо до университета.
Цитирай

при ОП

Благодаря на всички HugМного ми помогнахте, записах си телефоните на Сердика идеално ме устройва, остава само да ми стискате яко палци PraynigЗнаех си аз, че мога винаги да разчитам на вас Peace
Цитирай

BE, 2260

Уф, да не те разубеждавам за Сердика, но една моя позната я ограбиха в този хотел, докато спяла Shocked, а после от полицията и подшушнали, че там редовно ставали такива работи Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

За 4-ти ми трябва, като се има предвид, че не съм от София и трябва да отида до СУ пеш без да гоня таксита, какво ще препоръчате?
Само да не е нещо от рода на Славянска беседа!

Хотел не мога да ти препоръчам, тъй като не ходя по софийските хотели и незнам какво е положението, но ако искаш ела вкъщи да спиш, живея на Плиска и няма да ме притесниш с нищо, място бол има и е сравнително близко до СУ.
Цитирай

при ОП

Лилита, сериозно ли  Crying or Very sadдокато спи?
Ще трябва да внимаваме тогава!!!

Валерия, безкрайно много ти благодаря Loveно ми е много неудобно, ще бъдем двамата със съпруга ми, но ако искаш в интервала м/у двата изпита ще ти звънна да се видим, само трябва да ми дадеш телефон, де Laughing
Цитирай
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.