Как да си избеля муцуната?

  • 6 895
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
 Пигментирала съм се здраво от последната бременност, трябва да направя нещо. Препоръчайте крем, процедура, маска, каквото и да е. Само да е подходящо за над 30 годишна кожа. Мерси.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 397
Мизи, и аз имам същия проблем.Процедурите фотоподмладяване действат добре, но се правят есента и зимата. Една две процедури са достатъчни.  Сега може да пробваш с трите стъпки на клиник (аз ползвам само първа и втора), избистрят тена. През лятото задължително крем с висок фактор.

# 2
  • Мнения: 3 376
Нищо не ми помогна на мен... Tired

# 3
  • Мнения: 2 386
Баба ми ползва Акромин (май така се пише, не ми се става да видя) - бяла е като сирене, даже луничките и се махнаха.

# 4
  • Мнения: 630
Процедури в салон и поддържаща козметика предполагам, че ще помогнат
ФИТО ИЗБЕЛВАЩА ТЕРАПИЯ
Избелващата терапия е изцяло на растителна основа и е подходяща за отстраняване на пигментация от всякакъв вид и особено след бременност.Може да се прилага целогодишно и е подходяща за всеки тип кожа.Основната съставка е комплексът Etioline® - депигментационен комплекс на растителна основа, подходящ за всеки тип кожа, който блокира 99,5% от действието на меланина и по този начин уеднаквява тена и предотвратява появата на петна. Резултатът е здрава и регенерирана кожа с чист и равномерен тен, без петна.

Процедурата е с козметиката на Д-р Рено. Имат и избелваща серия. Нямам лични впечатления, но от това, което използвам от марката съм доволна, пък и щом се използва в салоните..
Успех  Hug

# 5
  • Мнения: 2 401
Миси, утре ще ми обясниш.
Еве, много здраве на баба ти.
Креми, мерси за инфото, къде се прилага тази терапия?

# 6
  • Мнения: 824
Баба ми ползва Акромин (май така се пише, не ми се става да видя) - бяла е като сирене, даже луничките и се махнаха.

Ахромин.Майка ми преди мноооого години също го използваше и много го харесваше.Не го бях виждала дълги време на пазара,но напоследък често го срещам в магазините.

# 7
  • Мнения: 630
Креми, мерси за инфото, къде се прилага тази терапия?
Ами би трябвало във всички салони, които работят с тази марка,Dr Renaud. Иначе сигурно и с други марки правят някакви избелващи процедури

# 8
  • Мнения: 7 723
Освен Ахромин, на пазара има доста видове избелващи кремове.
Биле, Кокона....а на Амрита има и депигментиращ лосион  Wink Peace

# 9
  • Мнения: 511
Преди няколко години цялото ми лице беше с пигментни петна, най-много около очите, челото, над горната устна. Ходих при дерматолог /доктор Пешева/ и тя ми препоръча йонофореза при козметик и май и нещо за мазане, ама съм забравила. След 10 процедури йонофореза петната изчезнаха. Да чукам на дърво, от тогава не съм имала проблеми.

# 10
  • Мнения: 3 459
Майка ми също ползваше Ахромин и беше доволна  Wink

# 11
  • Мнения: 162
        И аз имах такива проблеми след раждането. Две зими ходих на козметик. Правих си процедури на Мари Кор-избелващи. Резултатите са поразителни-избистрат тена, кожата е много мека и сияйна, премахва и лунички. Бенките , които ми излязоха по време на бременноста си останаха и до днес- тях само операция може да махне. Сега вече е късно за избелване, но можеш да си вземеш нещо за избистряне на кожата, което да смесваш с крем с многооооо висок слънцезащитен фактор, а октомври да опиташ някоя козметична процедура.

# 12
  • Мнения: 1 541
Виждам, че вече има доста предложения, но все пак. Майка ми имаше доста повяхнал тен и петна по лицето и си направи пакет процедури с някакъв апарат, май пак на принципа на фото-подмладяване, в един салон (който, ако те интересува ще ти кажа на лс) и ефектът беше наистина поразителен! Наистина обаче вече е малко късно мисля за тези процедури и за сега може да заложиш на козметика и много висок фактор на слънчева защита, а към есента да започнеш офанзивата.
Иначе има доста терапии, които дават страхотни резултати- само трябва да си избереш  Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 2 401
Ти пък какво си надула тия бузи?

Мацки, в три салона бях и никакви  избелващи процедури не предлагаха, затова питам и тук. А това фотоподмладяване не е ли прекалено агресивно? Май-съм по-навита за кремчета.

Общи условия

Активация на акаунт