Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Garnier " целуната" от слънцето кожа на Вашето тяло - хидратиращ лосион за тяло с екстакт от лайка - предлага се в два варианта за тъмна и за светла кожа.
Обогатен с екстракт от лайка, лосионът за тяло гарантира необходимата хидратация на Вашето тяло в продължение на цели 12 часа. Този лосион съдържа малко количество автобронзант, който изгражда постепенно равномерен тен, като докоснат от слънцето и то само след четири дни.
Резултат: кожата е еластична, нежна, с естестен сияен тен както през лятото. Нанасяйте всеки ден върху кожата на тялото лосионът и ефектът ще бъде поразителен. Измийте си ръцете след употреба. Този продукт не съдържа слънцезащитен фактор.

Някой ползвал ли го е вече? newsm78 Въпросът ми е по-скоро дали цапа дрехите. Ползвала съм на Джонсън за загар и белите ми тениски ставаха....жълто-кафеви  ooooh!
Цитирай

Незнам за този, но аз си взех на Джонсън, даже 2 /бяха на промоция/ и станах на петна.....че даже не се и мие Sick И сега съм като далматинец, ама оранжев Sick Може би и това ще има същия ефект newsm78
Цитирай

*milenna*, убийствен аватар!  35 35
Не можах да се стърпя!  Blush Сори!
Цитирай

*milenna*, убийствен аватар!  35 35
Не можах да се стърпя!  Blush Сори!
почитателка съм на овчето семейство Mr. Green
Цитирай

София

За лосиона не знам, но ползвах  крема за лице за кратък период. Не беше за моята кожа. Не забелязах промяна в тена, а и около Т-зоната се получаваше неприятно омазняване. 
Цитирай

Не съм почитателка на тези средства за потъмняване на тена, следователно не ползвам  Peace
Цитирай

София

Аз вчера вечерта си купих лосиончето за тяло  и веднага се намазах.Много е приятно като емулсия и има приятен аромат, но сутринта като станах съм изпуснала  явно от вътрешната страна на ръката да се намажа и има разлика малка, но ще ви кажа по натам дали има действие и как ми влиеа на кожата за сега ми харесва
Цитирай

jozefinka, а забеляза ли дали ти цапа дрехите от вътрешната страна. особено си личи на бели тениски  Twisted Evil
Цитирай

София

Аз лично за тяло си взех на Dove и съм много доволна, не става на петна и не ми цапа дрехите, май  newsm78. Този за лице на Гарние си го взех, може би сглупих, че взех този за светла кожа, тенът изобщо не ми се променя и наистина, ако имаш комбинирана или мазна кожа, точно в Т-зоната страшно много лъщи. Та ако има доволни от подобен продукт за лице, нека споделят.
Цитирай

София

jozefinka, а забеляза ли дали ти цапа дрехите от вътрешната страна. особено си личи на бели тениски  Twisted Evil
ами днеска съм със светли дънки и бяло боди и утре ще ти кажа дали цапа, довечера като си сваля дрехите че съм на работа сега Crazy  Hug
Цитирай

Благодаря ви, момичета, за отзивите!   bouquet Надявам се този да цапа по-малко , защото все пак има много малко оцветител Wink На Дав не съм го ползвала, но този на Джонсън беше ужас. Ставах жълта, а дрехите ми ...  Tired
Цитирай

Велики Преслав

Гледах реклама, на мен също ми е интересно. Пробвах тестер на Лореал за лице, наистина стана доста бързо тенът. Сега ползвам този продукт на Орифлейм, http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … =true&noMenu=  аз не исках много да си личи тенът, еми мога да кажа че съм много доволна, не цапа, може би защото не прави и чак такъв тен. За четвърти тен вече съм почти шоколадова, а аз съм много бяла, има частички, прави кожата мека и ухае приятно.
Цитирай

In The Middle Of Nowhere

Аз пък се чудя дали има изобщо такъв лосион, който да не цапа  Tired те не са ли на една и съща основа лосионите от този тип и ценови клас?
Иначе вярно този на Джонсънс доста цапаше, на мен лично сутиените от вътрешната страна, както м/у другото и останалите, които съм ползвала на Нивеа и Ейвън.
Цитирай

ani_4ka, сигурна ли си , че не цапа???  Rolling Eyes И аз много му се чудих,ама нещо все ме спира. Откак си окепазих любимата бяла риза, не ми се рискува. Този на Гарние ме привлече заради мн малкото количество автобронзант.
Цитирай

София

Аз го ползвам.
Но за светъл тен.
Не оставя петна по кожата,добре стои...Но доста по-трудно се почернява.Предполагам,че с тъмна кожа,ще става по-интензивно.
И тена изглежда естествен-да.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора