Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора
Здравейте!

Искам да попитам за лекарите в Пловдив, при които може да се отиде за фетална морфология.
От търсачката разбрах само за д-р Даскалов. Той ли е единствения или той е най-добрия в Пловдив?
По време на първата ми бременност пропуснах тази процедура, защото в Пловдив нямаше лекар, който да прави ФМ.
Сега обаче съм решена да не я пропусна.

Благодаря Ви предварително Smile
Цитирай

Не съм от Пловдив, но побут  Very Happy
Цитирай

Аз ходих във ВМИ на 4Д, т.е. фетална морфология. Не съм си избирала предварително при кой лекар да е,просто си запазих час. Попаднах при д-р Ранчева. Поне засега съм доволна,защото ме прегледа най-основно, около час, и каза,че всичко е наред. Smile
Цитирай

Д-р Троянчев също прави ФМ,кабинета му е в МД Тримонциум /зад хотел Тримонциум/.

В Селена също правят ФМ
Цитирай

Аз ходих във ВМИ на 4Д, т.е. фетална морфология. Не съм си избирала предварително при кой лекар да е,просто си запазих час. Попаднах при д-р Ранчева. Поне засега съм доволна,защото ме прегледа най-основно, около час, и каза,че всичко е наред. Smile

По принцип феталната се прави на 2D режим../апарата може да пъддържа и 4 /4D-то е за други неща Wink
Цитирай

Здравей, аз ходих при д-р Даскалов, невероятен е и ти го препоръчвам. Първо лично ме посрещна и покани в кабинета, после около 50 мин ме гледа и обясняваше абсолютно всичко, и понеже съпругът ми закъсня с 10-15 мин и когато и той дойде обясни и на него отново. Много съм доволна.
Цитирай

Благодаря за отговорите Hug
Май д-р Даскалов ще е най-добрият избор.
Цитирай

Код:
59046
Цитирай

Може ли някоя от вас да ми даде телефона и адреса на кабинета на Д-р.Даскалов понеже аз съм от Бургас а тука има само една докторка която прави фм.но тя била в отпуска до края на лятото затова мисля да отида до Пловдив но представа нямам кои доктори правят фм.там защото пък ми казаха 4е не всеки др.може.Благодаря ви предварително.
Цитирай

И аз мисля, че д-р Даскалов е най-правилният избор - преглежда в клиника "Медикус Алфа". На тел. 032/ 634463 можеш да си запазиш предварително час.
Цитирай

Благодаря ти много  Hug
Цитирай

Д-р Троянчев също прави ФМ,кабинета му е в МД Тримонциум /зад хотел Тримонциум/.
Peace Проследих бременността си и раждах при него.
Цитирай

1-11 от 11 отговора