Кога започнахте с покупките за бебчо

  • 3 842
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 645
Дрешките за изписването ги купих една седмица преди да родя. Всичко останало след раждането.

# 31
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Аз започнах в деветия месец-купувам,пера,гладя и като се върнахме с малкия от родилното не се чудех от къде да я подхвана,защото всичко си беше подредено в шкафчето му.

# 32
  • Мнения: 2 090
От 8 месец започнах с покупките.До средата на деветия вече имах всичко необходимо.Бяхме напълно обзаведени с всичко,нищо не оставих за купуване след като се роди бебо newsm71,а извинявам се излъгах-количката я купихме 3 дни след като родих.Това беше единственото,което беше останало Wink Hug

# 33
  • Мнения: 318
Аз съм малко по-суеверна и все още не съм купувала нищо за бебето,мисля да започна като вляза в 9 месец  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 5 079
Веднага! Това е най - приятната част от бременността, наслаждавай и се и не вярвай на глупави суеверия и градски легенди.
Всяка положителна емоция е безценна за теб и твоето бебче. Peace

# 35
  • Мнения: 1 080
От 8-ия месец започнах

# 36
  • Мнения: 9 814
Месец и половина преди да се роди купихме количката, а около три седмици преди термина бяхме взели всичко останало, което е необходимо за едно новородено.
За мен беше наистина едно от най-големите удоволствия през бременността ми да обикалям детските магазини и да купувам за бебето.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 716
От 7 ия месец си взех всичко а след като ни изписаха само количката! Peace

# 38
  • Мнения: 2 478
Мисля че бях в 8-я месец,когато купувах като обезумяла дрешки,одеалца,шишета....Едва се удържах дотогава,но таткото на бебо е суеверен.А след като родих купихме кошарката и количката.

# 39
  • Мнения: 3 268
Някъде в средата на бременността започнах да купувам дрешки,бельо,шишета,биберони.Някъде в 8 месец бях ,когато купихме леглото.Почти всичко бяхме приготвили и когато бебето си дойде у дома,имаше всичко необходима за него.Много е лесно така,защото една току що родила жена няма как да ходи по магазините,а аз държа всичко да си харесам сама.

# 40
  • Мнения: 472
И ние така. Мъжа ми даже се майтапеше в болницата, да не ни изписват, че още няма легло за бебка!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 969
С първото в 4 месец, сега в 5  Peace

# 42
  • Мнения: 1 671
Откакто разбрах, че съм бременна с първото дете купувах по нещичко. Накрая в началото на 9 месец бях купила всичко необходимо, изпрах и изгладих дрешките и ги подредих както на мен ми е удобно. Само ваничката купихме в деня, в който ме приеха в болницата. Беше голямо облекчение като се прибрах след изписването - всичко беше готово и направо си сложих бебчето в кревата.
С втората бременност пак приготвих всичко в началото на 9 месец и ни чакаше с бебата.
Много се депресирах като ми казваха да не купувам за "нероден Петко". През цялото време си втълпявах, че ще износя здраво дете и всичко с него ще е наред! Да купувам дрешки и какво ли още не за бебетата ме караше да се чувствам много щастлива. А и мъжът ми умираше от кеф като му показвах нови придобивки  Wink.

# 43
  • Мнения: 11 003
Първата покупка направих в 4 месец. Hug А сериозно започнах да пазарувам и трупам от 6 месец. 2 седмици преди термина всичко беше готово.

# 44
  • Мнения: 588
От средата на седмия месец започнахме по-сериозно с покупките Peaceмисля да не страдам от суеверия и напално ги отричам  Naughty иска ми се да съм напълно готова с всичко две седмици преди термина

Общи условия

Активация на акаунт