Кога започнахте с покупките за бебчо

  • 3 844
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Може да има такава тема но все пак бих искала да попитам.Кога започнахте с покупките за бебчо.Мен много ми се иска вече да купя някои нещица но много ме е страх.Хем не вярвам на такива суеверия хем ме е страх и си мисля ,че може би има нещо верничко Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 019
ами купувай,започнах през седмия месец

# 2
  • Мнения: 8 999
След като се роди.

# 3
  • Мнения: 363
смятам като излезна по майчинство да купувам всичко необходимо!
суеверията са си суеверия, но ти смяташ ли, че таткото ще се справи сам с покупките

# 4
  • Мнения: 417
Оф и аз нямам търпение!При първата ми бременност нищо не бях купила и подготвила за бебето точно заради тези тъпи суеверия,но сега смятам да си приготвя всичко предварително и мисля да го направя като влезна в деветия месец,а това е другата седмица.

# 5
  • Мнения: 2 960
като влязох в осмия месец... Peace.добре е да си вземеш най необходимото.Много е приятно предварително да си обиколиш спокойно магазинчетата и да си подбереш нещата според твой вкус.Ако оставиш след раждането....е доста по натоварено и ще имате по малко време за това. bowuu

# 6
  • София
  • Мнения: 1 175
Хм,при мен се получи така,че бях изготвила подробен списък(и добре че го направих),защото впоследствие мъжа ми и майка ми търчаха да купуват всичко.Така се случи,че родих 45 дни по-рано от очакваното.И аз като теб все отлагах,къде от суеверие,къде от изчакване да проуча кое е най-доброто...и накрая се оказа,че нито едно от нещата за бебето не съм го избирала и купувала аз  Sad
Ако още не смееш поне си набележи всички неща и от кои магазини да вземеш  Peace

# 7
Аз мисля някои покупки да направя като вляза в 9-ия месец. Например креватче и всички аксесоари към него-матрак,бельо,играчка и т.н. Ще си взема предварително и стерилизатора, няколко чифта дрешки,а другото ще изберем. След това таткото просто отива със списъка в магазина,който предварително сме набелязали и взима всичко останало. Най-добре е мамата сама да си е избрала нещата,то най-малкото,това е голямо удоволствие за всяка жена Simple Smile

# 8
  • Мнения: 454
През цялата бременност купувах разни неща, без да се водя от списъци. Малко преди да се роди Ники купихме по-големите неща като мебели и количка и то не заради друго, ами просто нямаше смисъл да събират прах с месеци докато влязат в употреба, а на количката да й тече гаранцията и когато се е родили бебето вече да е минала половината.

# 9
  • Мнения: 636
Започнах да купувам разни неща в 7-я месец и до края всичко си беше на мястото, а дрешките бяха изпрани и изгладени.

# 10
  • Мнения: 1 121
Към 7-мият месец и едвам ми стигна времето Crazy

# 11
  • Мнения: 136
Мебели и др. по-големи неща ги купихме по-рано.Останалите неща ги купиха майка ми и зълва ми.Доста дрехи и др. ги наследихме от племенницата. Много съм им благодарна , защото в поледицата не можех да обикалям, да купувам, а и не работих последните 4-5 месеца и финансово бях доста притеснена.

# 12
  • Мнения: 27 524
Едни чорапки - преди да забременея  Grinning
Иначе веднага след като забременях лека-полека си купихме всичко. Не робувам на суеверия  Simple Smile

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
В края на 8я месец.

# 14
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
в началото на 9 месец купих всички дрехи , а към края и легълцето и количката  Peace

Общи условия

Активация на акаунт