Летни ботуши?

  • 28 038
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 289
Имате ли, харесват ли ви, бихте ли си купили?
Аз съм леко резервирана, но като се замисля бих си взела някой по-проветряващ се модел (на висок ток) ако много ми хареса...

http://obuvkibg.com/catalog.php?page=0&subcat=9

# 1
  • Мнения: 4 447
И аз гледах оня ден същият сайт.
И аз се почудих...
Мислех и тема да пускам.

 Peace

# 2
  • Мнения: 1 081
Добре стоят,  Peace
една приятелка носеше миналата година такъв тип летни ботуши,
не съм се сетиле обаче да я питам, дали пък не запаряват  newsm78

# 3
  • Мнения: 4 447
Моята чуденка беше същата - дали не запарват?  Thinking

# 4
  • Мнения: 91
Запаряват,аз имам два чифта,но не ги нося,иманно по тази причина  ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 289
Май са подходящи само за вечерта ако наистина запарват...

# 6
  • софия
  • Мнения: 2 140
На мене лично много ми харесват.Но има моменти лятото,в които ми се иска да хвърля и джапанките от жега.А какво остава,ако имам нещо повече от две каишки на крака си.

# 7
  • Мнения: 1 350
никога не съм имала летно ботуши ,но много ми харесва как стоят.
със сигурност обче запарват,няма начин просто

# 8
  • Мнения: 625
Мисля,че са подходящи за вечерта  Hug Peace

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Търся си летни ботуши, ниски и от плат.

# 10
  • Мнения: X
 В тия 100 градусови температури, дори боса да ходя искам да се гръмна някъде. Аз не понасям жегите. МРАЗЯ жегите. Само вида на тези летни ботуши ме изкарва  извън нерви. Просто немога да вирея в жегите, а едно такова нещо на крака ми би бил много мъчителен момент за душата и тялото ми в горещината.

# 11
  • Мнения: 2 388
Тези, които са тип ботуши ( имам предвид абсолютно затворените ) не стават за лятото. Щом аз не мога да ги нося, а краката са ми винаги ледени, незнам другите как издържат. Имах такъв тип на Сара Пен. Подходящи са за това време.
Много ми харесват, защото аз лично обожавам да ходя с ботуши и вчера за малко не си купих един такъв модел. Но се спрях навреме. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 649
Аз много ги харесвам и ще си купя едни това лято. Разбира се само вечер на хладно ще излизам с тях.

# 13
  • Мнения: 3 641
Момичета с какво ги съчетавате? Интересно ще ми бъде да споделите идеи.  GrinningДънки, дън. поли, по-спортни рокли, може би. А друго...? newsm78

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Момичета с какво ги съчетавате? Интересно ще ми бъде да споделите идеи.  GrinningДънки, дън. поли, по-спортни рокли, може би. А друго...? newsm78
3/4 панталон, бермуди

Общи условия

Активация на акаунт