Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

на Земята

здавейте,мами!
Интересувам се,някоя мама ползвала ли е Instant cover?Това е нещо като крем или по-скоро фондьотен (нещо подобно) с което с заличават белези,петна по кожата и дори татоси.Та мен ме интересува,защото след раждането коремчето ми е в окаяно състояние и на дали ще мога да си го показвам,цялото е в стрии.Снощи си спомних,че съм гледала рекламата му по Канал 1 преди време,но не си спомням цена,открих го в един сайт за $19.99.За мен по-важно е да разбера дали наистина е толкова надежден.Моля да пишат мами запознати с това.Благодаря!
Цитирай

на Земята

Верно ли никой не е ползвал?! Laughing
Ок тогава ще си купя пък да видим...
Цитирай

София

Не съм чувала  newsm78 може ли линк към сайта
Цитирай

Аз съм гледала рекламата на този крем - ФДТ. Ако прави това, което показват вдействителност, ще е просто чудесно,ама малко ме съмнява! Даже не много малко!  Rolling Eyes Даже май се водеше водоустойчив, едно бабе си топеше намазаната ръка във вода и пак беше ОК.
Кукличке, ако си го вземеш, плс пиши после някой отзив!  Hug
Цитирай

И аз съм гледала рекламата навремето и ме беше впечатлил този крем, най-вече защото имам много стари белези от операции (които преди 20 години на кого ще му дойде на акъла да третира докато са пресни  Embarassed), но така и не го купих.
Ако е такава цената, много е добра, доколкото си спомням тук беше около 100 лв.

Ще чакам да кажеш какво е станало.   bouquet
Цитирай

на Земята

Ще си го поръчам скоро.Ще пиша след това.Аз една вечер както си лежах си спомних за него.Дано е толкова добър.
www.nicepriceusa.com
Цитирай

Холандия

И тук го продават по Телешопа,но не съм чула нищо от никой за него.Приятелка която имаше много акне и белези по лицето си го беше поръчала,но не ми е направило впечатление да е заличил нещо,даже напротив стоеше като театрална маска.Но аз съм на принципа проба-грешка...докато не пробвам и не се убедя сама не мирясвам,така че предцени си добре сама.
Общо взето по Телешопа предлагат само боклуци-рекламен трик...
Цитирай

мими23, приятелката ти пробвала ли е дали е водоустойчиво?

Кукличка* , чакаме отзиви Smile
Цитирай

Холандия

мими23, приятелката ти пробвала ли е дали е водоустойчиво?

Кукличка* , чакаме отзиви Smile

Ами нищо не ми е споделила,което говори от самосебе си колко доволна е останала Mr. Green
Цитирай

на Земята

Говорих с една позната случайно за instant cover.Та тя казва,че нейна приятелка си го била поръчала,не разбрах кога,и се оказал пълен боклук,бил по-зле от обикновен фондьотен. ooooh! Направо ме обезсърчиха. Crying or Very sad
Какво да правя сега? Tired Как ще си нося дрешки,които показват коремчето?Ами на морето?!Трябва ли да си купя цял бански?! smile3514 А имам половинки прашка,които си обичам много. Crossing Arms
Честно,вече ми се плаче...
Цитирай

Другият вариант, за който се сещам, е да си направиш временно тату на стриите, но и цял бански не е лошо. Flutter
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.