Елекрическа кана за вода

  • 11 371
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 312
Аз на моята ел.кана за вода й викам чайник, защото само за това я ползвам. Марката е AEG, не защото снобея, а защото не ми се рискува за разлика от  педесетина лева да ми гръмне в ръцете някоя куча марка.

# 31
  • Мнения: 156
Моята кана е Хюндай, евтина и топли до два литраза много кратко време. Страшно съм доволна, понеже дори след като детето порасна, си правим чайче с нея и е много удобно и безопасно.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 788
От 10-ина година ползвам такъв уред.

Все кучи марки си купувам, поне като се развали след половин година да не ме е яд.

Последната е Аляска (по-горе спомената неколкократно), имаме я вече не знам от колко време, определено излезе най-здрава от всички останали (сигурно 3-4 сме сменили  Mr. Green).

# 33
  • Мнения: 17 546
Rohnson Jumbo, не мога без нея по 20 пъти на ден!

# 34
  • Мнения: 721
Имам тази на Делонги и я препоръчвам



Много бързо завира, върти се на 360 градуса, основата е стабилна, не се пързаля.

# 35
  • Мнения: 575
Нашата е на Флипс http://home.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=09016457&cat=3195&shop_id=18
Завира много бързо и сама се изключва.

# 36
  • Мнения: 1 546
Нашата е ТЦМ, желязна е, просто Wink Вече 3 години и разказваме играта ежедневно по 1000 пъти, веднъж се чупи, мъжа ми я поправи, но сме страхотно доволни. Peace

# 37
  • На село
  • Мнения: 873
Бош е нашата, имаме я от 3-4 години. Използваме я основно като ходим на почивка - за чай и варене на яйца!

# 38
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ел. кана съм си взела на Сапир и съм мн доволна Simple Smile става и за изваряване на шишета

# 39
  • София
  • Мнения: 80
Нашата в Rohnson, 29 лева струваше, 3 години работи без проблем.

# 40
  • Мнения: 6 039
Бош е нашата, имаме я от 3-4 години. Използваме я основно като ходим на почивка - за чай и варене на яйца!

 newsm78 newsm78 newsm78

# 41
  • Мнения: 4 916
Бош е нашата, имаме я от 3-4 години. Използваме я основно като ходим на почивка - за чай и варене на яйца!

 newsm78 newsm78 newsm78


И аз се зачудих, ама все не ми оставаше време да питам как става варенето на яйцата? Сериозно питам.

# 42
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Хм, един приятел си изгърмя каната с варене на яйца, понеже е умен, държал бутона след като се е изключила с надеждата да си свари яйцето (за справка яйцето е вътре в каната). Пак добре, че каната не е била някоя долнопробна, че щеше да му отнесе ръцете  ooooh!

# 43
  • Мнения: 156
За чай да... bowuu Обичам да пия чайче... Joy Ама яйца? Тя моята се изключва автоматично като заври водата.

# 44
  • Мнения: 1 477
ел. кана съм си взела на Сапир и съм мн доволна Simple Smile става и за изваряване на шишета
И нашата е Сапир.Как изваряваш шишетата  newsm78Тя се изключва много бързо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт