Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте извинявайте за невежеството ми но искам да попитам за информация кога и каде след раждането се записва за педиатар аз съм от Младост2 ходя на консултации в 25-та пол.моля ви за помощ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Цитирай

София

Ами в 25-тая е пълно с педиатри, стига да не ти е далеч после с бебето.
Нашата педиатърка също е в 25-та, Д-р Вашева се казва и досега съм напълно доволна от нея.
Цитирай
Благодаря ти
Цитирай

София

В 25та ти препоръчвам д-р Ваня Китова, моето дете е при нея още от раждането и съм много доволна
недостатък е, че има много пациенти и понякога се чака повече от търпимото
Цитирай

София

И аз съм записала сина си при Вашева и мога да кажа, че съм доволна. Peace
Цитирай

София

Ние сме при Петрова. Не бих препоръчала да се записвате при нея - чака се с часове пред вратата.
Цитирай

д-р Елка Славова в поликлиника "Младост" и д-р Китова в 25 дкц
Цитирай
Благодаря Ви много за информацията Smile
Цитирай

Записче, че съвсем скоро и на мен ще ми трябва.
Цитирай

София

д-р Ранева, 25 ДКЦ. Peace
Цитирай
Само да попитам тези лекари дали записват предварително или после ще трябва да ходя при тях и да ми кажат,че са претоварени с много клиенти ?
Цитирай

София

Предварително няма как да запишеш нероденото си дете.
Най - добре след като си проучиш педиатрите отиди и в кабинетите им и се уговори с този, който най - много ти допадне. Веднага ще ти кажат имат ли възможност да поемат бебето за пациент или не.
След като имаш уговорка с даден педиатър му се обаждаш след като родиш, примерно на следващия ден, за да ви вмъкне в графика за домашно посещение след изписването.
Той/тя е длъжен в рамките на 24 часа след изписването да направи домашно посещение. Някои педиатри искат пари за това посещение, нашата прави две такива посещения безплатно.

Някъде две седмици след раждането излиза акта за раждане и тогава вече официално си попълваш заявлението за избор на личен лекар на детето.
Цитирай
Благодаря ти за информацията
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.