Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 427 отговора

София

Първа тема
Втора тема
Трета тема
Четвърта тема

Момичета, хайде на новата темичка, как да имаме и поддържаме прекрасни косите си !

Цитирай

Плевен

Mademoiselle, ти кои продукти си взе на Eugene Perma. Аз си купих Keranove, за мазна коса.   Rolling Eyes  Да видим как ще ми подействат.  Аз със Керастаз не можах да се спогодя. Ваната за сухи краища и мазни корени не ми е добре. Ще ми се да си харесам някоя маска на Керастаз, която да не омазнява. Идеи  Rolling Eyes
Цитирай

Любимата ми тема и едно въпросче като за начало - серията Intense Repair на L'oreal дали ще е тежка за коса, изсушена като слама от боядисване и неподходяща козметика, но с мазни корени?
Цитирай

Mademoiselle, ти кои продукти си взе на Eugene Perma. Аз си купих Keranove, за мазна коса.   Rolling Eyes  Да видим как ще ми подействат.  Аз със Керастаз не можах да се спогодя. Ваната за сухи краища и мазни корени не ми е добре. Ще ми се да си харесам някоя маска на Керастаз, която да не омазнява. Идеи  Rolling Eyes

TINA, аз си взех професионалната серия за изтощена и суха коса, Керанов спада към масовата им козметика и нямам впечатления. От тук ги поръчах продуктите, ето това са:

http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=10&products_id=533
http://hair2007.bg/product_info.php?products_id=530
http://hair2007.bg/product_info.php?products_id=532

Определено няма да паснат на коса, склонна към омазняване, дори и моята, която е доста суха загуби част от обема и малко натежа. Разгледай другите серии, а може да попиташ по телефона и за тестери, на мен са ми слагали към пратката от време на време...
Цитирай

варна

Аз ще се запиша да следя темата.Много ми е интересно да ви чета,но рядко изказвам мнение. 35
Цитирай

София

Любимата ми тема и едно въпросче като за начало - серията Intense Repair на L'oreal дали ще е тежка за коса, изсушена като слама от боядисване и неподходяща козметика, но с мазни корени?

Мисля че да, просто не я нанасяй в корена, а само по дължините. Peace
Цитирай

Плевен

TINA, аз си взех професионалната серия за изтощена и суха коса, Керанов спада към масовата им козметика и нямам впечатления. .......................................................................... Разгледай другите серии, а може да попиташ по телефона и за тестери, на мен са ми слагали към пратката от време на време...

И аз от там си поръчах, сега за първи път ще ги пробвам.      bouquet
Цитирай

В света на една приказка

Ще ви следя с най-голям интерес!
Цитирай

Иля, сори, питала съм за маска, а то било балсам.... Embarassed
Всичко ясно сега!  Wink   bouquet

Sunina, благодаря за пояснението.   bouquet
Цитирай

София

XS, ще ти омазнява, по- добре пробвах серия за смесен тип коса.  Peace
Цитирай

Варна,морето ...

айде честита нова тема
аз чакам слънцезащитната серия че да дам мнение Smile
Цитирай

София

Момичета, моля ви кажете ми, това ли  e циментовата маска, защото мисля да я поръчам оттук: http://hairloss1.introweb.nl/cgi-bin/haaruitval.storefront/480f6 … Product/View/1199
Цитирай

София

да,това е Peace
Цитирай

Варна

А някой знае ли сайт с доставка до Бг, от който да излизат по-евтини нещата?
Цитирай

XS, ще ти омазнява, по- добре пробвах серия за смесен тип коса.  Peace
Благодаря ти, но коя е серията за смесен тип коса на L'oreal?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 427 отговора