Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

здравейте.аз сьм деси и от 2 год.не мога да забременея.от 2 дни имам диагноза хиперпролактинемия и пия бромокриптин.гинеколожката ми каза че е вьзможно да забременея до 2-3 месецаМОЛЯ ВИ ако сте запознати кажете ми да вярвам ли.Да имам ли надежда че скоро ще бьда истински щастливаМОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ НАДЕЖДА
Цитирай
здравей rokoko аз съм със същата диагноза  и от близо месец и половина пия бромокриптин и виждам ефекта пролактина ми е спаднал с 20% е все още не е в рамки но все пак има надежда. Ако проблема е само пролактина като го свалиш всичко останало ще се оправи. Направиха ли ти ядрено магнитен резонанс? Peace
Цитирай

правиха ми ямр и не намериха нищо.Много се надявам да ми помогне вромокриптина но мн ми се гади главата ме боли вие ми се свят.Дано да няма нежелани реакции
Цитирай
Не се притеснявай в началото е така  първите няколко дена аз също имах такива симптоми но после изчезнаха Peace
Цитирай

София

Ако причината е само пролактинът ще забременееш бързо след регулирането му.
Цитирай

rokoko,
и аз бях с висок пролактин и нередовен цикъл, пих Парлодел и забременях още същия месец.
Успех!
Цитирай

дано да е така мисля че ако видя 2 черти на тест няма да повярвам
Цитирай

И аз не вярвах, даже и сега не вярвам Wink
Имах неразположения, които отдавах на лекарството и не исках да си вземам тест, защото ми беше омръзнало да гледам едната черта.
Цитирай

Sofia

Ако причината е само пролактинът ще забременееш бързо след регулирането му.
Права е Лали. При мен беше така. Сега пак не мога да забременея, но вече не е от пролактина...уж няма причина. Laughing
Цитирай

Здравейтел.Вече 22дни пия бромокриптина и графиката на БТ ми е мн странна.От първия ден на цикъла до 14ден варира от 36.6 до 36.8 а на 14ден е 36.6.На 15 ден до днес 22ден е само 37градуса и нито повече нито по малко.Ако има някой който може да ми я разтълкува ще съм мн благодарна.На преглед съм след седмица но вече съм притеснена.Благодаря ви предварително.
Цитирай

Варна

Графиката ти е много добра. Ако температурата се задържи така висока и имаш закъснение - тест...
(Само да отбележа, че не съм запозната с пролактина и как той влияе върху тялото и по-специално температурата. Ако влияе по някакъв начин може да греша. Но ако не - супер си ти е графиката)
Цитирай

И аз не знам къде...

Графиката ти е много добра. Ако температурата се задържи така висока и имаш закъснение - тест...
(Само да отбележа, че не съм запозната с пролактина и как той влияе върху тялото и по-специално температурата. Ако влияе по някакъв начин може да греша. Но ако не - супер си ти е графиката)

Не, не влияе  Peace!

Успех!
Цитирай

здравейтел Вече 4 месеца пия бромокриптина но за този период имам 3 некачествени овулации.В петък бях на преглед и док каза че няма смисъл да продължаваме така.Този месец ще пия дуфастон и другия месец ще правим стимулиране на ову Confused.Нямам никаква представа как става това.Мн ми е притеснено.Ако някой знае нещо по този въпрос ще се радвам да сподели.Благодаря предварително
Цитирай

Sofia

Здравей Рококо, аз не разбирам от стимулации, но пък съм с висок пролактин.
Какво значи некачествени ову? Има ли пукане на фоликул или изобщо няма доминантен. Доколкото съм чела, стимулацията не е нещо безобидно, което се прави просто така...
Три месеца не са чак токлова много.
Аз забремянах два пъти с пролактин три пъти над нормата, макар че док смята че абортите ми са именно заради високия пролактин.
Мен ако питаш- изчакай и провери пролактина. Ако е в норма, може би поблемът с овуто ти не е в него.
Ако ходиш при добър специалист по репродуктивни проблеми, го слушай. Но ако е някой експериментатор, потърси и второ мнение.
УСПЕХ
Цитирай

rokoko, преди да zапочнеШ със стимулациите се консултирай с добър ендокринолог. Той Ще ти проследи пролактина, Ще ти иzпиШе подхояЩото лекарство и най вероятно Ще те прати на ЯМР, zа да се иzключи наличието на аденом. Аz самата имам такъв и вече 12 години пия медикаменти, zа да държа пролактина в норма. А и 4 месеца не са толкова много време, zа да се нормалиzира цикълът ти напълно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора