Лазерно подмладяване на кожата

  • 20 787
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 991
Здравей те искам да попитам ,някой правил ли си е лазерно подмладяване на кожата и дали е доволен , има ли ефект и за цени горе долу да ме ориентира.Че от кремовете май много полза няма. Аз съм на 30 години , не че съм стара, но ме притесняват 1, 2 бръчки.Намерих и този сайт , ама там не пише за на колко години е препоръчително.

http://www.legrano-clinics.eu/index.php?m=417&lang=1

# 1
  • Мнения: 1 149
Ще следя темата и аз съм на твоите години и се интересувам Peace

# 2
  • Мнения: 3 830
Нямам бръчки, които да ме притесняват, но ше следя темата. Peace

# 3
  • Мнения: 9 991
То хубаво ще следите ама никой не пише, жалко.  Tired. Аз се поинтересувах , защото бях гледала в пълна промяна , как на една и изгориха с лазер  бръчките и  след това кожата и стана гладка. А аз имам 1, 2 ''смешни'' мимически, и ми се струва че с крем ще е временно, а и с какво ли не съм се мазала,а  си седят.Просто с годините кожата не е толкова еластична.

# 4
  • Мнения: 1 149
Айде бе,няма ли някой лазерно подмладен? Cry

# 5
  • Мнения: 3 826
питал Гугъл - една процедура е 200 лева , в друга клиника - Пикасо ,
по колко ли са правят  ?

# 6
  • Мнения: 1 149
Вероятно ще трябва повече от една процедура да се направи.Колко ли?
Може би е индивидуално според кожата и бръчките newsm78
А дали не става въпрос за това  http://www.legeartisbg.com/index.php?id_c=6&lang=bg

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 12:01 от viktori

# 7
  • Мнения: 9 991
Май да точно за това, аз съм по навита за това отколкото да дам 10 пъти по 150 лева за кремчета дето не правят нищо. Мисля те ако имаха ефект нямаше звездите да си правят пластики за подмладяване. И ми писна да чета за кремове които действат на 99% от хората а аз да съм все в тоя 1% дето не му действат.

# 8
  • Мнения: 3 826
6 процедури , много скъпо става , дали няма да има отстъпки ..

# 9
  • Мнения: 9 991
Ами преди време ми бяха дали брошура че правят отстъпки, наяква промоция трябва да се хване. Аз се надявах някой да каже ако си е правил дали има ефект , да не вляза пак в 1% на които не действа ама мамите май не знаят.Аз така или иначе ще се интересувам , каквото науча от другаде ,или ако си направя ще ви споделя.

# 10
  • Мнения: 1 149
Утре ще ходя в дерматологичния център/сайта който ви показах е техен/ и ще  поразпитам за тази процедура,но разбрах,че лекарят ти назначава колко на брой да бъдат посещенията.Може и с 3,4 да се размине newsm78Няма да е зле,но да не гадая.Като се прибера-ще пиша Peace

# 11
  • Мнения: 1 418
Апаратът за фотоепилация премахва мимически бръчки.Тези,които
са дълбоки-за тях си трябва ботокс,лифтинг,или каквото и да е там друго.
Освен това премахва капиляри,акне...имаше и още неща,ама не помня.

# 12
  • Мнения: 1 165
Преди време исках да си правя въпросната процедура с IPL апарата, но ми дойде доста скъпо и се отказах. Общия курс излизаше малко над 1000 лв. В салона, в който ходя да си почивствам лицето има доста жени,които се подлагат на тази терапия. След процедурата лицата им са ужасно зачервени и им дават едни тобрички с лед, за да се успокой кожата. Имайте го в предвид. Също така вече премина времето ,в който можем да се подложим на тази процудура. Подходящите сезони са есента и зимата. Когато говорих с дематолога  за IPL-а в общи линии ми обясни, че -кожата се подмладява, изравнява се тена на лицето, заличават са малки белези и бръчки. Общо взето -това е. Също така веднъж като се подложиш на тази процедура, може да повториш след няколко години. Т.е. ефекта е дълготраен.
Колко е вярно обаче горенаписаното, не мога да потвърдя със сигурност,защото аз лично не съм се подлагала и нямам лични впечатления.

# 13
  • Мнения: 1 418
Аз ще го пробвам и ще споделя.Сезонът няма значение,
важното е 3 седмици след процедурите да се пазиш от
слънце1защото стават кафяви петна.

# 14
  • Мнения: 1 165
Тути, след като сега ще се подлагаш -мажи задължително с много висок фактор/40-50/,поне два пъти дневно. Рискът от пигментни петна е голям, още повече,че вече налвизаме в сезона на лятото и слънцето е много силно.

Общи условия

Активация на акаунт