Слуз и кръв в акото

  • 869
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Майчета много съм притеснена и изплашена, днес синът ми се изходи и забелязах доста слуз и жилки кръв в акото а и беше доста редичко. Веднага отидохме при педиатърката, но тя освен че ни пусна анален секрет, който ще бъде готов чак след Великденските празници, не го отрази много а също и Смекта ни изписа, но аз съм много изплашена а и детенцето ми е доста кисело от днес Cry
Някой имал ли е подобен проблем и на какво може да се дължи ooooh!

# 1
  • Мнения: 9 814
Да, Кати беше така. Веднага викнах педиатъра у нас. Предписа ни смекта, някакъв сироп и Фризовом /вече бяхме спрели да се кърмим/.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 946
А повръща ли?

# 3
  • Мнения: 781
Не, не повръща и сме изцяло на кърма.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
А ти какво си яла, може нещо да не му е понесло от това което си хапвала.Според мен търси друг лекар, че се задават сериозни празници и всичко живо ще почива.Може да не е нощо сериозно но поне ще се успокоиш  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 946
Е, след като не е повръщал, със сигурност не е някоя ротавирусна инфекция, при която знам, че има диария със слуз и малко кръв.   Peace
Може би не е толкова притеснително, но mariya86 е права, че се задават едни празници...
Все пак това еднократно ли се случи или продължава?

# 6
  • Мнения: 487
и на нас ни се случи и педиятърката каза:нама нищо стршно давай оризова вода.не съм давала но не се повтори

# 7
  • Мнения: 336
И на нас ни се случи. Педи-то ни пусна изследвания на акото за разните му там бактерии, оказа се че сме чисти. Провери и дупето за ранички. Така и не се разбра от какво е. Лекарката ме успокои, че колкото и да е притеснително, не е края на света. Но кървавите жилки продължиха малко повече от месец. ПОсле изведнъж спряха. не знам дали имаше някаква връзка, или беше просто съвпадение, но спряха точно след ДТК ваксината  newsm78
Успокой се, вероятно не е нещо сериозно. Все пак отиди в някоя лаборатория, която не си праща пробите другаде да се изследват, която не е филиал, а ще може да ти каже резултат на същия ден. Ако много си притеснена, струва си да платиш малко повече, за да си информирана.
дано вичко отмине бързо и детенце да е здравичко!

# 8
  • Мнения: 781
Все пак отиди в някоя лаборатория, която не си праща пробите другаде да се изследват, която не е филиал, а ще може да ти каже резултат на същия ден. Ако много си притеснена, струва си да платиш малко повече, за да си информирана.
Да, лабораторията е частна, помолих ги да си платим малко повече за да излезнат резултатите по-бързо а те категорично отказаха понеже тези изследвания за патологичните бактерии не можели да станат толкова бързо.
Не ми се искаше да обикалям по другите лаборатории да му бъркат по дупето само. Следим температурата - нямаме засега, хапва си нормално, но след като дадох вчера Смекта не е акъл и днес ще чакам да видя и се моля всичко да е нормално, че много се изплаших newsm17

# 9
  • Мнения: X
Случва се, може да е от нещо, което си яла, може да ераздразнена лигавица и подобни. С каката не ми се е случвало, но бебето имаше кръв във втората седмица, причината беше, че акаше по 15 пъти на ден, остана само на адаптирано и нещата се оправиха от само себе си (не кърмя). Можеш да направиш необходимите изследвания, за да си спокойна, а и заради празниците, но според мен е нещо безобидно!

Общи условия

Активация на акаунт