Класически или модерни мебели?

  • 3 622
  • 52
  •   1
Отговори

Анкета

Класически или модерни мебели?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 1
  • Мнения: 46 434
За детската класически, от типа на тези, които си показала, за останалите стаи - модерни.

# 2
  • Мнения: 156
Не е добре да се смесват класически с моделни мебели, и ако това се прави трябва да е наистина висш пилотаж в подреждането. Може да се комбинират съвременни версии на класическата форма с наистина модерно звучене.
Аз предпочитам нещо, което няма да ми омръзне след два дни. А моделната линия много бързо ми омръзва. Sunglasses

# 3
  • Мнения: 389
Предпочитам класическите мебели за целия апартамент!
Estellia, страхотни класически мебели си показала!  Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 478
Аз съм за модерните,но не точно супер изчанчени,  а нещо средно между двете,защото модата се сменя бързо .

# 5
  • Мнения: 156
Луи ХІV са едни от любимите ми форми. Скъпи мебели само за ценители. Изобщо европейските мебели през ХІV-ХVІІІв. са ми доста интересни.

# 6
  • Мнения: 3 830
Луи ХІV са едни от любимите ми форми. Скъпи мебели само за ценители.

Да, хубави мебели са в стил Луи ХІV , но на мен са ми прекалено детайлни, чак понякога ми простеят от натруфеност. Леко кичозни са ми дори. Е, има и много красиви в този стил де, не мога да си кривя душата.

Обаче викторианските мебели...Викторианският стил ми е любим. Много стилен, без излишни детайли и особено, ако е в по-светъл или бял цвят... Peace Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 156
Въпрос на вкус, няма спор. Още повече, че мебелите трябва да допълват човека, а не обратното. Sunglasses

# 8
  • Мнения: 6 039
Аз съм сноб. Mr. Green Предпочитам скъпи, дизайнерски мебели.  На живи дизайнери. С времето цената им се покачва /годишно с около 3-5%/
А след смъртта им ще са още по-ценни.

омръзват ми само евтините мебели и аксесоари

# 9
  • Мнения: 1 174
Предпочитам "модерните" мебели, минималистичния стил във всичко! Simple Smile Млад човек съм и по-ми мяза  Wink да обитавам такъв род жилище.Simple Smile
Тези, които съм избрала за новия ни дом са със съвсем изчистени форми от масив...Мисля, че ще ги харесвам поне още 10 години. Simple Smile

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 01:03 от ive

# 10
  • Мнения: 395
Модерни  Mr. Green супер изчистени и правилни форми.

# 11
  • Мнения: 7 091
Естела, моля те коригирай първият си постинг, защото снимките са огромни и много! Пусни линкове вместо това или намали размера!
Благодаря!  bouquet

# 12
  • Мнения: 686
Предпочитам да са с изчистени форми, без излишни детайли. По-скоро модерни или нещо средно между модерни и класически.

# 13
  • Мнения: 22 520
Модерни с интересни детайли и акценти.Показаните,от теб,класически са ми много натруфени и тежки.

# 14
  • Мнения: 8 999
Аз нося циганска душа - комбинирам класически и модерни мебели, без да му мисля много, много. Само шарения не понасям. Трапезарията ми е обзаведена със стара орехова мебел - бюфет и маса за 8 души,  дърво, състарено и потъмнено от годините. Страшен ад е за чистене /изтръгването на прахоляка от резбите и винетките ме побърква/, също така всяка капка вода оставя вечно петно, та непрекъснато дебна като орлица кой и къде си оставя чашката. Голяма досада, но е красиво. Кухненският бокс, който е  отворен към трапезарията /без да го крият разни барплотове или други прегради/ е с абсолютно изчистени форми - правоъгълничета и квадратчета, без стъкло, но с много инокс. А цялото това недоразумение на дизайнерската мисъл /в случая - моята/ е отворено пък към хола - там цари отново еклектика. Дърворезбован шкаф от орех се съчетава с ръбест диван и бели помощни масички с метални крака. Сега съм замислила и един библиотечен шкаф до тавана, но със сигурност няма да е с резба!

Общи условия

Активация на акаунт