За паметта и разсеяността по време на майчинството

  • 3 072
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 521
Преди да забременея и родя, се водех за концентрирана, ама елате ме  вижте сега  ooooh! Тая глава си я нося само за да пазя равнонесие  Whistling

# 31
  • Мнения: 1 671

 Joy По този повод се сещам, че като бях в 9 месец със сина ми и се чувствах ужасно дебела. Един ден питам таткото :"Уф, дали някога ще си възстановя предишната фигура  Sad?", а той ми отговори "Абе фигурата как да е, искрено се надявам, че ще си възстановиш мозъка!"

Ох, след първото раждане мозъкът ми "се възстанови" след около 3 месеца, сега след второто раждане вече започвам пак да помня. Иначе и аз си записвам бележки и правя списъци Embarassed.

# 32
  • Мнения: 93
Много е зле положението и май по-зле ще става. На моя сега му е смешно в повечето пъти, ама с тая скорост с която ми се развива "загубата" на паметта ... ooooh! Вече и аз се замислям по средата на изречението какво всъщност искам да кажа ... Thinking

# 33
  • София
  • Мнения: 4 587
Ох, и при мен положението е подобно. ooooh!

# 34
  • Мнения: 1 372
Мислех че по време на бременността съм затъпяла, но сега като се замисля тогава съм си била "истински гений" Joy Joy Joy
Сега е много страшно - преди помнех цели 5 минути, а сега няма и 5 секунди. Ужасно е! Забравям елементарни неща, питам по сто пъти, абе достойна блондинка! Мисля да се изруся напълно та поне да имам оправдание! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 1 535
Един ден питам таткото :"Уф, дали някога ще си възстановя предишната фигура  Sad?", а той ми отговори "Абе фигурата как да е, искрено се надявам, че ще си възстановиш мозъка!"

Да не се познават с моя мъж  Joy
Първия път нямам спомен да съм била такава разсеяна, ама сега  ooooh!. И аз си мислех, че като родя ще се оправя, ама вие мноооого ме успокоихте  hahaha

# 36
  • Мнения: 9 973
познах се в тази тема Whistling

# 37
  • Мнения: 3 929
Защото мисълта ти е заета най-вече с грижи за детето.

# 38
  • Мнения: 8 999
Аз нямах абсолютно никакъв шанс да стана разсеяна - на ръцете и на грижите ми разчитха две деца! Мисля, че периодът преди да тръгнат на детска градина, беше най-съсредоточеният период в живота ми.

# 39
  • Мнения: 1 961
Пазарувам само по списък, ако разбира се не си го забравя вкъщи Laughing

хахаха  Joy това беше готино  Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, не съм била разсеяна, даже работих/пътувах и пр. до 7 - мия месец. ooooh!

# 41
  • Мнения: 959
Ами то и аз, съм така. Tired
Но, в последно време забелязвам леко подобрение.
Има надежда.... Grinning

# 42
  • Мнения: 4 784
Има, аз съм една от тях. Има моменти, в които просто си блуждая в облаците и като се усетя чак се плаша.

# 43
  • София
  • Мнения: 928
Айде още един кукумицин да се запише  Stuck Out Tongue Winking Eye. Аз пък като се опитам да проведа нормален разговор с някой ми бягат думите. Добре, че е форума, иначе сигурно ще забравя и да пиша  ooooh!

# 44
  • Мнения: 8 999
Аз пък бях чувала, че за бременните било много характерна тази отвеяност. И наистина с първата си бременност си позволих да бъда разсеяна и да позабравям туй-онуй. За нещастие по време на втората си бременност трябваше да се грижа за едно малко детенце и се оказа, че могло било и да не ми хвърчи акълът из облаците.

Общи условия

Активация на акаунт