Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Тъй като няма да ходим никъде на почивка по празниците, искам поне за един ден да излезем извън София. Ще се радвам на идеи за хубаво прекарване на места близо до столицата.
Цитирай

Хубаво,или по-скоро - не чак пък и лошо,мога да ти кажа за пътчето покрай Панчаревското езеро.Тихо,спокойно и равно.Няма катерене,може да се разхождате с бебешка количка.По средата на пътя има заведение,в което може да хапнете.Само дето сега ,като е мокро,има един по-кален участък,но това е ,което се сещам
Цитирай

Виждам,че имаш вече две дечица,които може да останат доволни от атракцията,която се намира точно до панчаревската баня.Няма да я казвам и дано останете приятно изненадани!
Цитирай
мда, особено приятно е до Кокалянското ханче. Там отдолу има един полигон, до който минава рекичка и е много хубаво. Лощото е, че тия дни ще вали, аз мислех да ходя до Леденика, но май ще го отложа....
Цитирай

София

Щъркелово гнездо също не е далече - малко преди Самоков и би могло да ви хареса.
Цитирай

...небето ми е граница...

Кремиковския манастир  Peace
Цитирай

София, център

миналия уикенд бях в Щъркелово гнездо, хубаво е, беше спокойно, хапнахме хубаво после в ресторант Стената - препоръчвам Peace
Къде е това Кокалянското ханче, нещо не се ориентирах, някъде около Панчарево, но защо не се сещам Rolling Eyes
Цитирай

софия

Виждам,че имаш вече две дечица,които може да останат доволни от атракцията,която се намира точно до панчаревската баня.Няма да я казвам и дано останете приятно изненадани!

каква е Praynig
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

за минералния басейн ли говориш?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.