Господари на ефира срещу Шоуто на Слави

  • 6 861
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 335
Господари на ефира Peace

# 61
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Много добре знаем Слави откъде е почнал и през колко трудности е минал за да извоюва това което е в момента!
Аз не знам за трудностите му. Би ми било интересно да прочета.

Незнам къде може да прочетеш, сигурно в нета има нещо, но той и обкръжаващите му неведнъж са го споменавали, а пък и много хора си спомнят периода в който правеше "Хъшове".

# 62
  • Мнения: 5 713
Питанката ми беше иронично-риторична. Няма значение.

# 63
  • Мнения: 3 634
Много добре знаем Слави откъде е почнал и през колко трудности е минал за да извоюва това което е в момента!
Аз не знам за трудностите му. Би ми било интересно да прочета.

Незнам къде може да прочетеш, сигурно в нета има нещо, но той и обкръжаващите му неведнъж са го споменавали, а пък и много хора си спомнят периода в който правеше "Хъшове".

Така погледнато всеки в кариерата си е имал трудности, не виждам с какво той е по-различен. Просто е публична личност и се дава гласност на успехите и провалите му. В крайна сметка, ако на даден етап му е било трудно и невъзможно да се е отказал. Аз съм много против изказванията на спортисти, артисти и т.н., че търпят мизерии в името на публиката. Сами се поставят на пиадестал.
Ежедневно в службата обикновените хора понасят всякакви несгоди, но нямат час ефирно време, за да ги споделят.  Peace

# 64
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Много добре знаем Слави откъде е почнал и през колко трудности е минал за да извоюва това което е в момента!
Аз не знам за трудностите му. Би ми било интересно да прочета.

Незнам къде може да прочетеш, сигурно в нета има нещо, но той и обкръжаващите му неведнъж са го споменавали, а пък и много хора си спомнят периода в който правеше "Хъшове".

Така погледнато всеки в кариерата си е имал трудности, не виждам с какво той е по-различен. Просто е публична личност и се дава гласност на успехите и провалите му. В крайна сметка, ако на даден етап му е било трудно и невъзможно да се е отказал. Аз съм много против изказванията на спортисти, артисти и т.н., че търпят мизерии в името на публиката. Сами се поставят на пиадестал.
Ежедневно в службата обикновените хора понасят всякакви несгоди, но нямат час ефирно време, за да ги споделят.  Peace
Същото се отнася и за танцьорчетата - просто някой им дава ефирно време и гледа след това сеир.

# 65
  • варна
  • Мнения: 1 830
Дано Господари на ефира да спечелят  Peace

# 66
  • Мнения: 27 524
Кое според теб е професионално? Да се сеят обещания в ефир, които не се изпълняват ли? Или може би да се заплашват хората /без значение дали са сополиви клоуни или не/, които търсят отговор - също в ефир?

Ти добре запозната ли си кое как става в шоуто им? А в другите шоута и програми?  Wink
Питам само, не търся под вола теле  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 2 353
  Блонди, ти ако си запозната разкажи ни.

# 68
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
  Блонди, ти ако си запозната разкажи ни.

Запозната е Блонди, запозната е.  Twisted Evil
Хубаво е да се знае кой, кой е из форума, преди да се заяжда човек  Laughing

Дано Господари на ефира да спечелят  Peace

Ей па такива иСказвания ме 'фърлят в канаФката.
Да не мислите, че господарите ще тръгнат  да се съдят със Слав  Joy Joy Joy Joy
Ще им дадат визитна картичка на Живко и сие и ще ги оставят да си сърбат попарата  Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 15:53 от Ян Бибиян

# 69
  • Мнения: 4 753
Господарите ме кефят повече, но в случая ми е все тая кой какво ще прави....

# 70
  • Варна
  • Мнения: 124
Господари на ефира Peace
Слави го пропускаме от доста отдавна

# 71
  • Мнения: 2 353
  Блонди, ти ако си запозната разкажи ни.

Запозната е Блонди, запозната е.  Twisted Evil
Хубаво е да се знае кой, кой е из форума, преди да се заяжда човек  Laughing


  Ян Бибиян, а ти откъде разбра, че се заяждам? Хубаво е човек преди да пише да чете.

# 72
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Гледам само НТ Peace

# 73
  • Мнения: 9 865
Смешно театро някакво.
Като зрител предпочитам да гледам Господари на ефира пред пенсионерското шоу З/н/А Слави.
Не мисля обаче, че с това двете предавания застават едно срещу друго, малко пушек, туй-онуй... На Слави никога не съм му 'вярвала' нито на мъжката дума, нито на патриотизма. Пари, пари, пари... каза някой преди мен.

# 74
  • Мнения: 1 701
Кое според теб е професионално? Да се сеят обещания в ефир, които не се изпълняват ли? Или може би да се заплашват хората /без значение дали са сополиви клоуни или не/, които търсят отговор - също в ефир?

Ти добре запозната ли си кое как става в шоуто им? А в другите шоута и програми?  Wink
Питам само, не търся под вола теле  Simple Smile
Не, не съм запозната повече от който и да било обикновен зрител и не смятам за необходимо.
Това, обаче, което виждам с просто око, не ми харесва - за това е и тази тема.
И за 4 страници съм доволна!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт