М & БИ - 66

  • 20 257
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 333
Вал Едно голяяямооо честито за изпита!   bouquet

амал_надиа добре дошла сред нас!   bouquet

Тони много интересно това с гербовете....  Heart Eyes

магда благодаря ти много за хубавите думи  Blush
Тази снимка къде е снимана...много е красиво.  Heart Eyes

дес чехличките са страаашни  Heart Eyes ....със здраве да си ги носиш!  Flutter

# 76
  • Мнения: 502
amal_nadia добре дошла! така като чета за вашето бебенце- че тя и моята Ивка си беше такава. казаха ни диагноза проклето бебе. лекарката вика- нищо не я боли, реве от инати. изписа ни хомеопатично лекарство- уж да спяла повечко и да се успокоява. давах го усърдно няколко месеца- ефект никакъв- от самосебе си се пооправи постепенно. а първия зъб се появи в 7м, но ни почнаха мъките от 4м. те дет се вика коликите едвам ни бяха оставили и се почна адът с неспането нощи наред #Cussing out направо в чудо се бях видяла и се оглеждах за бавачка че щях да екслоадирам от нерви. доста време съм имала по 3,4 часа нощен съм и час,два през деня... но всичко минава и само усмивките остават.  lovekiss

# 77
  • Мнения: 689
Брей,докато ви изчета-полунощ стана Grinning

Дуа-цени,телефон,сайт плийз на тези къщички!!!!!!Шукран ктир!

Катя мароканска-знаех си аз:300$,а не 300 лева е кола за месец в Бг Money

Ра: Thinkingпалавница си ти NaughtyАма от младите певци как няма един хубав като Амр??Все са едни...синеоки,бели...

Принцеса бг-къде си,хайде стига с този Кувейт,кажи по Египет какво става?Стачки има ли?Последно знам,че пак е имало размирици с Муслим Брадърс,опандизили са 10-тина души...

Шилан-идва ли буреносния облак да си пусне светкавицата пак у вас?

Иска-остави я тази приятелка,на теб ти трябва сериозно момче,пък да ти се подиграе с голяма къща с басеин и щастлив брак и 3-4 дечица,иншаАлла!

Хари-мерси мила:чакам!Аз имам две африкански рокли,с едната си кърмя,а с другата съм облечена в момента Blush,харесвам и тези препаски като саронг дето са и се правят различни модели...Изобщо много си падам по Африката и Нил и обитателите в делтата на Нил и един по-специално,дето днес ще работи до късно и пак няма да си види дъщерите и жена му,която се умори от шопинг днес Grinning

 TarikMom -какво съвпадение само на датите:thinking:
От площадката се е заразил Тарик,забелязала съм,че когато се събират с деца-повече се разболяват...какво да се прави.А от детската носят всякакви ,,екстри,,вируси,инфекции,несекоми и т.н.но какво да се прави.

amal_nadia-в Бг за постоянно ли живеете и мъжа ти с каква виза е?
Някой знае ли нещо за зелените карти за египетски граждани??

Моя от 100 години го карам да подадем документи,за да взема египетски паспорт,ама за какво ми е освен за книжка за кола....и пенсия няма да ми дават Crossing Armsа в БГ се оплакват,че са зле старите хора TiredКак е в страните,в които живеете?




# 78
  • Мнения: 110
Елииии, ама ти си като художник с палитра - 3 вида бои да вземеш - шесьоври ще са това, не яйца за Великден!

Аааа, Кате, значи тебе Деси те доведе в темата .... направо те разбирам как да те сърбели ръцете - няколко дена САМО да четеш! Ужас!

Сабинке, кажи още някой бисер - какво е казала на моя мъж най-новата приятелка? Не мога да повярвам, че днес не е измислила още нещо?

Магде   Hug, а в 18-то училище нямаше ли и часове по японски език?     

# 79
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал, като почнах да те чета и си казвам .... "ужас, то било заразно!" Не ни се сърди и ти, че се сърдим .... не е въпроса за сръднята, а за това как често, понякога твърде често живеем с подобни вметки, забележки и абсурдни изказвания. Препрочети и ти какви си ги написала - вярвам, не е нарочно.... защо ми е да познавам другите араби ... важното е в моето семейство и с околните да се държа подобаващо човек и така, както с мен и семейството ми била искали да постъпват. Правилно си казала, хората не се съдят по нацията, а по характера, ама и ти, мила, не защитавай тези, които пишат глупотевини за арабите - то излиза за нашите мъже.... пък и моя като е мароканец?? Какво да кажа  newsm78         
Rolling EyesАми аз туко Що си про4етох писанията и ми липсват доста букви Embarassed,явно клавиятурата ми неЩо ги изяжда Confused.
Ако неЩо сьм ви засегнала се извинявам,сьс сигурност не е било наро4но.
Права си 4е"важното е в моето семейство и с околните да се държа подобаващо човек и така, както с мен и семейството ми била искали да постъпват"Когато написах ,4е вие познавате мьжете си имах предвид горе долу сьЩото,но явно не сьм се изразила както трябва.
На такива изказвания не трябва да се обрьЩа много внимание........... Thinking.
А от коментарите най-обичам този "свършиха ли се българите"  Joy  много ме забавлява и казвам, да, свършиха, поне свестните, все са заети или п.дерасти Joy
Нали знаеШ бьлгарското наЙ_хубаво Mr. Green,та ако Ще и последният пияница да е Confused

Десерт,мерси Wink Hug

Та в крайна сметка не зная дали ме разбрахте Embarassed,с две думи,не обрьЩайте внимание на хората с подобни изказвания....няма смисьл,дори и да им обясните 4е греШат няма да ви разберат...Няма да ИСКАТ  да ви разберат....НЕ МОГАТ

# 80
Саллам алейкум уа рахматулла уа баракату desert rose!
много е тъпо да се делят хората на раси! тъжно е че колкото към Азия и Африка се върви толкова повече страдащи от мизерия и война! за жалост! а сред тъмните хароди също има много интелигентни хора ,които имат огромен потенциал! но живота е решил че парите и власта ще са в ръцете на белия човек!много истини не са казани за Авганистан ,Ирак и Палестина и затова всеки ги вижда обратно на това което е,нормално е! например ме са ме спирали преди на летище в Франкфурт да ми проверяват компютъра за данни за терористичен акт само защото имах някакви драсканици на арабски в тетрадка! а българския паспорт дори повече ме провали!така че не се впечатлявайте от расисти! нямат си друга работа!

# 81
  • Мнения: 800
Кате, аз набарах старите теми, и докато напредна, няколко дни четох. Няма ги вече тези момичета имаше Lorexa, направи ми впечатление ника, но не знам от къде беше мъжа й....

  Сабинке, верно, поизгуби се и е скучно
Деси, какво ли ще стане да съберем твойта малка мацка и на Сабинка мацката?  Бой или общи бели?

Я, Хаяти, я омри, къде си?

Лили, хамдулила, букра, букра си тръгва Praynig  Не се е вяствал. Вчера се обадиха на момчето да ходи в неговата стая, отишъл милия и като наказан, не му говорили и думичка. Извикаха го, за да му покажат презрението си, че не е мъж, щом ми позволява да надигам вой #Cussing out
Ама нали ви казах какво ми каза брата на вийчото, много се зарадва  newsm44  От 800 човека род на 1 съм симпатична Joy

А ти Лиле, не се сърди , за да има шопинг за теб, и самотни часове ще има докато е на работа.
Ох, ние не знам какво ще правим, нали казаха ,че докато е студент имал право само 3месеца  годишно да работи, а кой ще го вземе толкова кратко #Cussing out  После дори и диплома да има, трудно ще го наемат. Негов сънародник, архитект работи като продавач в месарница Confused
Лошооооо

Дезъртттттт, върни се веднага тук, млада госпожице! Щеше да разказваш за кюрда

# 82
здравейте  bouquet

нещо ми стана с профила и немога да го оправя Sad
шилан-защо да неможе да работи като е студент ?аз съм студентка и работя newsm78

# 83
  • Мнения: 3 425
Благодаря за информацията;)Много полезно;)

Магда, детенцето на есен е в 5ти клас;)

А и точно на време записването започвало след Великденските празници,т.е. след 10дни:)

  bouquet  bouquet  bouquet

# 84
  • Мнения: 55
Шиланке то и да ги изръчкаш мозъците ,пак ще е все тая .Да ви разкажа за моето първо ходене в Сирия. Подготвих си документите без никой да знае,че ако нашите научеха и щяха с вериги да ме оковат  Joy ,багажа стегнах ,самолетен билет ми взеха и росна прясна се надявам никой да не разбере ,само сестрата и девер ми (той живее тук с жена си) .Та моето пътуване щеше да е с приятелско семейство ,а мъжа ми там да ни чака.

Да ама девер ми се притеснил,че майка ми него ще удуши ,като види че ме няма и ще си го изкара на него и и се обадил и казал по телефона,че искал да се  срещнат (което е супер неестествено за него) защото когато има нещо ,а и без нищо ,направо идва в нас.И уж да не я притеснява ,та жената щеше удар да получи.В главата и само забраждане,заключване,приспиване с цялата рода ,и от рода,макар да знае ,че това е невъзможно.

Като ме подхвана и зарича,събрала семейния съвет и край ,това било и не ме пуска. Joy

А на мен ми е едно хубаво ,че ще видя родината на мъжо ,ще летя със самолет ,ще видя нови хора, хич и нея чувам. Само помня ,че и казах да не се притеснява ,говорила съм с кварталния и ако недай Боже нещо стане ,да го потърси и той знае какво да прави.И да ви кажа имаше ефект newsm78

И както и очаквате ,самолета тръгваше към 7 или 8 сутринта ,мъжо се наредил на летището да чака към обяд а ние пристигнахме към 16-17 ,не помня точно.И както и очаквате ,като пристигнах и забравих да се обадя на нашите. Така и не се сетих два дни ,на третия викам на мъжо ,да взема да се обадя , а той - ама ние с майка ти се чуваме на ден по няколко пъти  #Crazy #Crazy #Crazy

И така ,прекарахме си страхотно и идва време да се прибирам ,то можеше и да остана за Рамадана ,но в предвид напрежението у нас ,се простих с желанието си да видя как минава този месец и празника след края му ,тук на месна почва.

Прибирам се благополучно ,а на моето майче и напълнили главата с глупости.Една от най-битуващите простотии е ,че било задължение да преспя с цялата рода  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и това го мислят едни доста  грамотни хора ,разбирате ли.
А мен като ме питат за това ,им казвам ,че ако беше така голяма част от българките щяха през глава да се втурнат за към Сирията.

Добре ,че майка има приятелка ,на която мъжа и е моряк и е посещавал много арабски страни и по специално Сирия ,та се наложило той да я успокоява и да и разясни някои неща ,та чак да я накара да се радва за мен. Като се върнах и ги поканих да гледаме заедно снимки ,оказа се че знае повечето неща за които му говорех и много се радваше ,че има с кой да си поговори за неща ,за които само с човек който ги е видял ,може да го направи.

Та така момичета ,който се двоуми за "лошите араби" хич и да не припарва ,не е за всеки.Аз не съжалявам и за един миг от живота си ,за едни е скучен ,за други пропилян ,за трети    абе много мнения.Който както си го възприема ,отдавна съм се отказала да убеждавам или да променям мнението на хора, разбирам ги - защо не ме разбират .Това е .А и на вас много ви се радвам като защитавате АРАБИТЕ.   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 22:45 от hayati

# 85
  • Мнения: 3 804
хаяти то отдавна ще е било твоето ходене ,щом със самолет си летяла
ели много хубава 2ка сте,а и Ивка е голяма сладурана
кате не вярвам да се сбият-но ще сме горките аз и сабинка Joy

# 86
  • Мнения: 55
Да Деси ,беше много отдавна ,но от тогава на сам ,хорското мнение дали се е променило ,и след всичката тази информация която е достъпна за всички.

# 87
  • Мнения: 113
Ей, дами, да ви се изфукам /като циганче с бяло дупе/- тази вечер тестчето за овулация показа две чертички. Според указанията трябва да се действа в следващите 48 часа  Thinking
Лека вечер от мен /засега/  Wink

# 88
  • Мнения: 800
Хаяти, това за преспиването с родата собствената ми леля го разправя на баба ми дето е 90годишна почти! И че кюрдите били циганите на арабите Joy  А преди време едно от момичетата каза, че и нея я питали араби и цигани едно и също ли е. Еми любопитни са хората.  И как живеели без ток и вода, криели се в планините, слизали да убият някой човек и пак се скатавали Joy

Леля дори все се заканва да ме отведе и запознае с една туркиня , женена била за сириец, 15 години била заключена, чрез посолството я върнали с триста зора и тя жената била полудяла, никъде не искала да излиза и била неконтактна Confused  Аз пък познавам и женени за българи, които от побои и тормоз са полудели.
 
Аман от разбирачи и доброжелатели!

А мен, което ме дразни и изкарва извън нерви във всеки един човек, без значение народността и религията е лицемерието, фалша и позьорството
Само, че в Бг мога да си позволя, да не общувам с тези, които не харесвам, а момчето ми не може да си го позволи, дори се чувства длъжен. И колкото и да си говорим, че е важен само човека с теб, при мен той върви с 800 души пълен комплект, готови да ме разкъсат Confused


Еми, Нафасима,при това положение, кво се моташ като обран евреин из форума, Joy  Къш, къш   Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 610
Магде идвам и аз на любимото ти място  Party стискам палци за утре  Peace  ще се чуем  Heart Eyes
Марси  мила  Hug дано да се оправят нещата при вас  Praynig успех
Мароканско Кате ами тя Йоана е пълна с изненади, от къде ги измисля незнам  Crazy като някоя стара бабичка е , постояно нещо нарежда по цял ден, не спира да говори  Whistling днес от обяд се опитвам да пиша в темичката но тя не ми дава, седна на компа и тя дойде за нещо, по едно време ми вика- мамо , хайде стига чатиш, пиши там в темичката добър ден женки  Simple Smile  и идвай да си играем  Whistling одеве чакахме майка да дойде, но закъсня много и аз се притесних , обадих се на баща ми и той каза тя тръгна с влака, а пък си забравила мобилния в тях, и след час и нещо закъснение майка звъни на вратата и аз отварям, а в същото време звъни и домашния телефон и Йоанка вдига и чувам да казва - дядо Томе ти ли си, ааа  тук е вече жена ти спокойно дишай  Simple Smile  
Кате няма да се сбият, само как ще си паснат  Simple Smile ама верно ще сме горките- аз и Деси  Joy                 Йоана харесва Даянка  Heart Eyes 

Общи условия

Активация на акаунт