Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Много лесна рецепта за гости.

10  яйца
200 гр. извара
1 майонеза
сол на вкус
1 ч. л. червен пипер

Яйцата се сваряват и като изстинат се обелват. Разрязват се на две и се изваждат жълтъците. Слагат се в купа и се намачкват с вилица. Към тях се прибавят и всички останали продукти. Разбърква се много добре и с шприц се пълнят белтъците. Украсява се с магданоз.

Цитирай

out of space

Обичам всякакви вариации на пълнени яйца. Аз ги правя така: малка консерва риба тон, 3-4 лъжици майонеза, стрък пресен лук, вътрешността на яйцата, лимонов сок, черен пипер. Пасирам и пълня.

Майка ми прави крема със синьо сирене, сметана и черен пипер  Smile

Друг вариант е с руска салата.
Цитирай

София

Харесват ми тези рецепти, ще ги направя, защото у нас само варени яйца много-много не вървят.
Цитирай

...

аз слагам в плънката - жълтъците,лук,майонеза,орехи,малко кисело мляко и шунка нарязана на много дребни парченца  Peace   Crazy Party
Цитирай

Обичам всякакви вариации на пълнени яйца. Аз ги правя така: малка консерва риба тон, 3-4 лъжици майонеза, стрък пресен лук, вътрешността на яйцата, лимонов сок, черен пипер. Пасирам и пълня.

Peace
Цитирай

За съжаление,не мога да приготвя този ордьовър,въпреки,че изглежда великолепен.Дъщеря ми изяжда само белтъка на яйцето-в момента разполагам с около 10,12 жълтъка 35 35 35
Цитирай

weiter, weiter, ... weiterstadt

За съжаление,не мога да приготвя този ордьовър,въпреки,че изглежда великолепен.Дъщеря ми изяжда само белтъка на яйцето-в момента разполагам с около 10,12 жълтъка 35 35 35

предлагам размяна Peace
аз не ям белтъка  Sick

а варени яйца най-обичам с хайвер, може и листенце магданоз, ама често остава между зъбите hahaha
Цитирай

Прекрасна Варна

това е класическа рецепта за "Фаршировани яйца" ,за по интересно може да се наредят върху руска салата.
Цитирай

Някъде на път....

това е класическа рецепта за "Фаршировани яйца" ,за по интересно може да се наредят върху руска салата.
Peace
Цитирай

Узунджово

10  яйца
200 гр. извара
1 майонеза
сол на вкус
1 ч. л. червен пипер

Моята рецепта е почити същата- само че вместо извара слагам крема сирене
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.