Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Коя според вас (и вашия опит естествено) е най-удобната кола за секс. Имам предвид като марка и като вид (комби, седан, хечбек, пикап, джип и т.н.). Като си купувате нова кола слагате ли и този факт в сметките. Никога не се знае какво може да му дойде на човек до главата. Хотелите скъпи, тревата на поляната боде... Smile
Още отсега мисля да изключим от класацията едновремешните руски коли - Лада, Жигули, Москвич - макар че много от нас може би са правени като деца навремето точно в тези коли Smile
Не знам за Волга-та само. Тя също е руска кола ама ми изглежда голяма и удобна. Не съм я пробвал защото навремето Волгите бяха директорски и министерски коли...
Цитирай

София

Добро начало на деня  Wink
Да се събуждаш с подобна дилема  ... Laughing
Не съм на тази вълна в този час , но мисля че при желание за такива действия .... едва ли точно марката и типа ще бъде определяща  при решението  Mr. Green
Цитирай

След проведена анкета  компетентно жури реши, че най-добрата лека кола е "Жената" поради следните причини:

1. Защото при нормални условия прави 70 об/мин.
2. Добре разработена прави 100 об/мин
3. Ако е спортна прави 150 об/мин.
4. Приспособена е към всякакъв вид бутала.
5. По време на работа ползва само една свещ.
6. За да я карате не е необходимо да имате свидетелство за правоуправление.
7. Свободно се ползва дори  и след употреба на алкохол.
8. Гресира се автоматично по време на работа.
9. Всеки месец автоматично си сменя маслото.
10. Добре напомпена издържа девет месеца.
11. Същата е многоходова- преден, заден, страничен и прочие.

Има само  един недостатък: Не се износва, но износва водача си.
Цитирай

София

Борисе, следващата ми кола ще бъде ван. Защото искам място да кача децата и багажа. А не за да правя секс в нея.
Цитирай

Пловдив

В джип е много удобно... Whistling
Цитирай

Комби с падащи седалки  Whistling Whistling Whistling
Цитирай

Пловдив

Имаш ли желание абсолютно всяка ще ти  е удобна,но най-удобното си е една каравана.
Цитирай

София

Ако ще си взимаш удобна кола за секс, в която да се побере цяла спалня, не виждам никакъв смисъл да правиш секс там. Има далеч по-функционални места. Правенето на секс в кола е  интересно именно в неудобността му.
Цитирай

Този факт беше основен в сметките на мъжа ми.
В моите основният беше да е комби и да се побират поне 2 бебешки столчета и да остава място на задната седалка.
Намерихме такава още с първия оглед, от едната марка, която аз исках, но въобще не беше влязла в спора, защото по принцип на старо са малко по-скъпи от другите две марки .
Всъщност нашето е точно това:
Комби с падащи седалки  Whistling Whistling Whistling
Цитирай

Поршето, естествено.
Цитирай

Борисе, следващата ми кола ще бъде ван. Защото искам място да кача децата и багажа. А не за да правя секс в нея.

Не се заричай. Не се знае какво ще ти дойде до главата. Не е лошо човек да има едно на ум като си купува кола че няма да вози в нея само деца и багаж...

но мисля че при желание за такива действия .... едва ли точно марката и типа ще бъде определяща  при решението  Mr. Green

Абе не е баш така. Я пробвай в Трабанче или в руска кола - Жигула например. Трябва да си доста акробатична за да успееш да се наместиш в удобна поза за едночасов секс без да си се изкриви вратът или да си се схванат краката...
Цитирай

Твоята. Едва ли.
Цитирай

София

Кажи сега колко пари мислиш да вложиш, пък после ще говорим.
И да уточниш дали предпочиташ секс в движение или не, за да сме наясно с окачването.
Цитирай

София

Колата е за всичко друго ,но не и за секс.Айде холан ,нЕма ли хотели,полянки и кревати?Аз да не съм от цирка?
Цитирай

out of space

Тойота Ленд Крузер  Cool
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора