4 you

  • 8 751
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 425
Аз от София съм си купувала 2-3 блузки Crazy не са лоши,а и са 100% памук...за ежедневна употреба са ок!

Странното ми е,че не във всеки магазин има едни и същи неща  newsm78, както и НИКО&Ко(май така беше) и още няколко подобни има,но не се сещам името  в момента  newsm78

# 31
  • Мнения: 1 875
Имам поне 5-6  спортни блузки за всеки ден от тях и съм доволна. И два  панталона, които много обичам и скъсвам от носене.
От другите им неща не съм взимала нищо и нямам представа като качество как са.

EDIT. Грешка, не я знам тази фирма, помислих, че става въпрос за 4me!
www.4me.bg

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 19:02 от Орелия

# 32
  • Мнения: 3 830
За пръв път чувам тази марка Confused
Дайте да видим нещо тяхно

И аз така Confused

# 33
  • Мнения: 1 259
E, пък на мен ми харесват... имам 3 блузки и 1 тениска! Удобни са ми и ги използвам когато тичам в парка! 

# 34
  • Мнения: 519
Имам поне 5-6  спортни блузки за всеки ден от тях и съм доволна. И два  панталона, които много обичам и скъсвам от носене.
От другите им неща не съм взимала нищо и нямам представа като качество как са.

EDIT. Грешка, не я знам тази фирма, помислих, че става въпрос за 4me!
www.4me.bg

Тези 4mе преди бяха 4 you, но доколкото знам някъде имало такава марка и трябвало да я променят. Аз продължавам да си им казвам 4 you. имам няколко неща от тях и съм доволна

# 35
  • Мнения: 1 875
Аха, ясно. Не знаех, аз от около година открих техен магазин близо до нас и ми е на път - винаги нещо ми хваща окото.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 328
Имам поне 5-6  спортни блузки за всеки ден от тях и съм доволна. И два  панталона, които много обичам и скъсвам от носене.
От другите им неща не съм взимала нищо и нямам представа като качество как са.

EDIT. Грешка, не я знам тази фирма, помислих, че става въпрос за 4me!
www.4me.bg

Тези 4mе преди бяха 4 you, но доколкото знам някъде имало такава марка и трябвало да я променят. Аз продължавам да си им казвам 4 you. имам няколко неща от тях и съм доволна
Офф: Всъщност май 4 you - чуждестранният бренд, вече е под друга "шапка", поне това ми казва чичко Гугъл.

# 37
  • софия
  • Мнения: 2 140
Харесваха ми,много неща съм си купувала.Но от качеството никак не съм доволна. Naughty

# 38
  • Варна
  • Мнения: 472
Това което съм гледала от тази марка ми се струва прекалено тинейджърско.

Иначе аз много харесвам нещата на Блага Благоева и понеже я споменахте по-горе, но и на мен ми се струва че последно време вдигнаха цените. Май купувам само при намаленията  Rolling Eyes
Поне във Варна предната седмица в централния магазин тъкмо бяха докарали летни роклички, имаше много приятни материи на иначе класически изчистени кройки.
/май трябва да го спомена и в темата за роклите  Thinking /

# 39
  • Мнения: 3 695
не ми харесват, не са качествени

# 40
  • Мнения: 779
 не ми харесват,..общо взето евтини блузи,при това и нека4ествени.това ми е впе4атлението newsm78

# 41
  • Мнения: 2 374
изобщо не ми харесват,нито моделите нито нищо

# 42
  • Мнения: 1 318
Имам няколко блузки, които си купих за под сако и съм доволна.

# 43
  • Мнения: 1 540
Имам няколко летни и есенни блузки от тях, много си ги харесвам. Като цяло обаче бих препоръчала да уволнят дизайнера си и да наемат някой "по-така". Цените им са достъпни и смятам, че качеството отговаря на тези цени. Обаче трудно си харесвам модели от тях и ме е яд наистина на дизайнера им.

# 44
  • Мнения: 994
Направо са ужасни!Смея да твърдя, че много турски и китайски материи ги превъзхождат  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт