Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора
Виждате човек на улицата с разкопчан цип... или с нацвъкана от врабче дреха... събеседникът ви на масата има салата по зъбите... колежката влачи лента тоалетна хартия на токчето на обувката... сцепен панталон на кофти място...  бримка на чорапогащника... Казвате ли им дори да са непознати хора?
Цитирай

DE

Мдаааа. Принципно се старая да правя това , което бих искала да правят с мен .....
Цитирай

София

на познат - да, ама на непознат ще ме е срам. Blush
Цитирай

София

Не. Има шанс човекът така и да не разбере, че ципът му е разкопчан и съответно да не се почувства конфузно. Ако му кажа, при всички положения ще се притесни.
Цитирай

София

Винаги казвам.
Цитирай

София

Ако позната си е загащила бельото за полата ще й кажа.
На непознати не казвам нищо.
Цитирай

Пловдив

На непознати не казвам,но на мои хора - винаги.
Цитирай

Пловдив

Смея да твърдя че съм доста контактен човек.Според съпругът ми даже си говоря с куцо,кьораво и сакато Laughing Да,казвала съм.Спирала съм непознат да му кажа че ципът на панталонът му е разкопчан,а реакцията му беше-Ми ти що гледаш там!!!! 35
Цитирай

София

На познати - всичко.
На непознати - само това, което не би ги сконфузило.
Цитирай

София

Виждате човек на улицата с разкопчан цип... или с нацвъкана от врабче дреха... събеседникът ви на масата има салата по зъбите... колежката влачи лента тоалетна хартия на токчето на обувката... сцепен панталон на кофти място...  бримка на чорапогащника... Казвате ли им дори да са непознати хора?

Ти да не беше вчера до мен в двора на едно училище, когато видяхме нещо доста драстично?  Laughing ..и нищо не казахме.
Цитирай

Казвала съм на непозната жена с разкопчан цип на полата и на девойче в бял панталон, което явно ненадейно беше влязло в цикъл. Обикновено го правя възможно най дискретно и почти шепнешком. Ако изпадна в такава ситуация, предпочитам да ми кажат, отколкото целия град да се наслади на гледката.
Цитирай

София

На познати казвам. Ама на непознати - не! Откъде да знам какъв е човека и как ще реагира. Може да ме набие.
Цитирай

Ако видя мъж с разкопчан цип, го
питам познаваме ли се отнякъде?
Ако каже, че не се, му казвам, аре,
закопчай си ципа, не ме нервирай.
Цитирай
Цитат
Ти да не беше вчера до мен в двора на едно училище, когато видяхме нещо доста драстично?  Laughing ..и нищо не казахме.
Не съм била аз, ама я кажи какво сте видели, че съм любопитна  Laughing
Цитирай

На познат казвам, на непознат според ситуацията.Ако преценя, че е кофти за човека да си седи така , казвам, ако не е нещо толкова сконфузно си замълчавам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора