ПРОБЛЕМ СЛЕД СЕКЦО дайте съвет

  • 2 603
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 008
Не мисля, че раните ти в носа имат нещо общо със секциото.
Аз също, нито пък с анестезията.
През 2006г. през лятото имах такъв проблем. Никога не съм била алергична към каквото и да е. Отидох на УНГ, който ми изписа капки, които трябваше да се направят и се оправих.

# 31
  • Мнения: 625
мен ме боля гърлото,но то било от тръбата,която пи пъхат.а за носа-странно newsm78попитай док.не чакай!

# 32
  • Мнения: 4 753
Не съм имала такива проблеми... определено трябва да отидеш на лекар...  Peace

# 33
  • Мнения: 593
И мен ме болеше гърлото от тръбите, но знае ли човек, ако са ти пъхали такива и в носа? Thinking Питай опериращия те доктор.

# 34
  • Мнения: 126
Не мисля, че раните ти в носа имат нещо общо със секциото.

Задължително се консултирай с доктор Уши-нос-гърло

# 35
  • Мнения: 728
Пълната инхалаторна анестезия се прави с една тръбичка ,която минава през устата,ларингса и навлиза в трахеята.Въобще не минава през носа(обща практика на поставяне).ПО-добре иди на лекар и не се бави
Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 2 658
има случаи, в които интубационната тръба не може да се постави през устата и тогава викат специалист УНГ, който я поставя през носа. Естествено, тя е много по-малка като размер, но не би трябвало да е от това. по скоро проблемът е друг и наистина консултацията с УНГ е наложителна.

# 37
  • Мнения: 121
Аз бих те посъветвала да се консултираш с алерголог.

# 38
  • Мнения: 4 784
Не съм имала такъв проблем.

# 39
  • Мнения: 197
много благодаря на всички след празниците отивам на УНГ и дано няма нищо сериозно   bouquet

# 40
  • Мнения: 229
Не мисля, че раните ти в носа имат нещо общо със секциото.
Peace

# 41
  • Мнения: 26
Здравей А1, да ти кажа честно и аз имах подобен проблем след секциото, нямам представа дали има връзка със самата операция, но на мен дори ми се и пукаха капилярите в носа и ми течеше и кръв. Обърни внимание на влажността на въздуха в апартамента в който живееш. Друг съвет - аз си мажех отвътре лигавицата на носа с НИЗИТА ( не съм сигурна дали го изписвам правилно). Но и аз имах рани, и е доста неприятен проблем, но не и неразрешим, пробвай с това лекарство. Успех и не се тревожи.

# 42
  • Мнения: 273
интересно.и аз имам раничка в носа.и моето секцио беше преди 2 месеца.не сьм я свьрзвала досега с това,но ми стана интересно ,че ставаме 3 с този проблем.

# 43
  • Мнения: 295
Аз имах същия проблем след секциото.
Оказа се вътреболнична инфекция - златист стафилокок.
Лекувах с подходящ антибиотик и от раните няма и следа  Peace
Микробиология на назален секрет е добра идея.

# 44
  • Мнения: 52
И на мен след секциото ми се появиха ранички в носа, но сега остана само силен сърбеж от време на време. Лекувах детето си от стафилококи, вследствие на вътрешноболнична инфекция, но за себе си не съм се замисляла.

Общи условия

Активация на акаунт