Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Синът ми е на 2,5 год. и много често , особенно когато сме в къщи се движи само на пръсти, много рядко стъпва на цялото си стъпало. Направил е много силни прасци  Very Happy, но това може ли да доведе до някакви изкривявания. Има ли някакъв начин да го накарам да стъпва нормално понеже не ме слуша като му говоря.

/ Умишлено не пиша в темата дали става въпрос за бебе или за дете  за да не се промени замисъла на темата, както наскоро  се получи с друга тема /.

Благодаря предварително !
Цитирай

....от ляво до десния завой...

Моя малък човек също имаше период, в който опознаваше пода и стъпваше така!
Не съм се притеснявала, оставих го сам да прецени кога е готов да стъпи уверено с цяло стъпало. Според мен не трябва да се тревожиш!
Поздрави! Hug
~~
Цитирай

Стара Загора

Едва ли има някакъв проблем,но все пак се консултирай със специалист  Peace
Цитирай

В райската градина

Най-добре направи един консулт с ортопед.
Цитирай

кв.Изток

Консултирай се за твое успокоение с лекар.
Цитирай

London, Sofia

Добре е да го прегледа ортопед.
Цитирай

София

Заведи го на ортопед, дори за твое спокойствие. Иначе и моят син понякога ходи на пръсти. Миналият месец го водих на ортопед - видя, че криви едното краче и ни каза да не му даваме да спи по корем и на колене (децата спели по корем, защото нямали удобна възглавница - купих му удобна възглавница и сега забелязвам, че започна да спи настрани). За ходенето на пръсти нищо не ни каза.
Цитирай

София

Peace
Цитирай

София

Peace
Цитирай

София

И моя палавник стъпваше така, но в началото, като не беше стабилен още. Много се притеснявах, после премина отведнъж. Сега има моменти, в които просто го кефи да ходи на пръсти, да танцува и да се върти. Ако много се тревожиш, заведи го на ортопед, да си каже професионалното мнение. Peace
Цитирай

София

Синът ми ходеше така преди около година, но спря. Явно така му е било интересно. След като си "начеса крастата", спря.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.