Омагиосва ли ги Фризолака или ....

  • 496
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 844
си е чисто съвпадение. И двете ми деца по стечение на обстоятелствата са гледани на Фризолак. С каката имах проблеми със захранването - не искаше да пие никакви сокове, готови плодови пюрета ядеше само в смес с кашите, зеленчукови готови също не вкусваше. ядеше си само моите и тези от ДК. Май картинката се повтаря с малкия отново. Иска си Фризолака и отова е. Сокче, ц, плодово пюренце, ц, ама аз само на Ганчев пробвах, може някое друго по-да се понрави, макар, че се съмнявам.
Мамчета, хранещи бебоците си със Фризолак, вие да сте имали подобни проблеми с подобна болезнена привързаност към Фризолака? (за пояснения  - щерката се отказа от Фризомела с триста зора едва към 2 годинки).

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 77
 zdravei
Nie syshto bihme na frizolak, i ne sym imala nukakvi problemi.Edinstvenno mi otkazvashe kypenite plodovi pyreta, no mislia che my biaha sladki v povechko, zashtoto s dobashnite-nikakyv problem. Sega sme na frizomel samo vecher i mnogo go haresva.
Taka e pri nas, no triabva da otbeleja che nie sme si iashtni:)

# 2
  • sofia
  • Мнения: 482
може би не е причината във Фризолака , а във възрастта на бебока - все пак на 3 месеца може да не е готов за пюрета и сокчета - ние не пием сокове и до ден днешен, но си хапваме пюрета и манджи с удоволствие

# 3
  • Мнения: X
може би не е причината във Фризолака , а във възрастта на бебока - все пак на 3 месеца може да не е готов за пюрета и сокчета - ние не пием сокове и до ден днешен, но си хапваме пюрета и манджи с удоволствие

Абсолютно подкрепям.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 062
И моята щерка е на Фризолак, нямам проблем с пюретата. Ама според мен детето иска САМО мляко, затова така.

# 5
  • Мнения: 844
уф, дано сте прави момичета, че ни е рано за пюрета. Ама наистина се отчаях, правих сокове от ябълка, морков - направо му се гади; пюренца купих от ябълка, праскова, банан - еми, трудна работа, сега се е научил да ивка едно бр........ и познай какво става с пюретата. Иначе не сме супер ящни, може и затова да е. Е, аз ще опитвам още малко и ако не става, почвам от следващия месец домашни и каши.

# 6
  • Мнения: 46 434
Дъщеря ми започна с НАН, сега е на Нутрилон. Първите 4 месеца не съм й давала нищо друго. Сега продължаваме да имаме 2-3 хранения с ад. мляко и мисля още дълго време да е така.
Все пак децата са малки, не знам кое те притеснява, не само, че е напълно нормално, но и трябва да пият такова мляко, както кърмените деца пият кърма.

# 7
  • Мнения: 844
Благодаря ви момичета за отговорите. Ей го сега, изпи си млякото и се разпя. Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 2 157
Ще пее я, щом не го мъчиш с някакви си пюрета и сокчета Laughing!
Детето само ще си покаже кога е готово за захранване - нека то да те води, а не ти него.

Общи условия

Активация на акаунт