Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

Здравейте, пускам темата тук, за да се включат повече хора.
Въпросът ми е имате ли общо хоби с мъжете си и ако е да какво е то?
Замислих се ,че в къщи май общите неща са малко - как е при вас?
Цитирай

София

За щастие с мъжа ми имаме много общи неща  Peace

Едното - да гледаме футбол и да ходим на мачове... (последното леко сме го позарязали напоследък, поради обясними причини)

Другото напоследък е да си продаваме жилището и да купуваме нови  Crazy

има и още доста... Това което не ни съвпада в интересите е, че аз съм се вманиачила в чистене и подреждане (на него не му пука много  Rolling Eyes), но пък обича да готви за разлика от мен  Mr. Green
Цитирай

Galaxy 13197853088

де тоя късмет ...
Цитирай

Веднага се сещам за Формула 1, гледаме си я двамата, и двамата се ядосваме като се 'дъни' тима ни...Музиката също ни е голяма страст, на него даже му е и част от живота. А ходенето по концерти си ни е направо мания  35 Още едно хоби са ни филмите, особено хорор мистъри трилър-ите! newsm43  Mr. Green
Има и още със сигурност, ще допълвам!
Цитирай

София

Пътуванията и компютрите. Той е единственият човек, с когото всяко пътуване ми носи удоволствие като се допълваме взаимно - негова страст е географията, моята е историята. Всъщност като се замисля, когато сме заедно споделяме всичко, въпреки че сме много различни  Love
Цитирай

гр Пловдив

Не Naughtyнищо общо освен детето Mr. Greenкоренно различни хора сме
Цитирай

И защото аз започнах темата е редно и аз да кажа 2 думи - за нас общи са филмите, музиката, сладкарството, велосипедизма. И все ми се струва ,че са малко... Rolling Eyes
Цитирай

Двамата заедно ходим да караме колело и по състезания. И двамата обичаме да сме в планината. Той се занимава и с авиомоделизъм, ама това освен хоби си му е и професия. Там се включвам само понякога, когато ходя да му правя компания. Но съм наясно с всички дела във фирмата, с разработката на новите модели, състезанията и т.н. Всъщност почти няма неща, които да не правим заедно.
Цитирай

Единственото ни общо хоби е да ходим за риба.
Цитирай

София

Нашето общо хоби е секса Laughing
Цитирай

ние пък имаме еднакви характери, но различни интереси, единственото ни общо "хоби" е гледането на телевизия Crazy
Цитирай

София

Честно казано незнам какво да определя като хоби. Може би в истинския смисъл на думата нямаме. Обичаме да се разхождаме заедно, пазаруваме заедно, пътуваме, ходим на кино ил концерт все заедно. Всъщност може би цветята на терасата са общото ни хоби Smile
Цитирай

out of space

тенис на маса, федърбал, бране на гъби, ремонти.
Цитирай

Варна

Преди правихме доста неща заедно, ходихме по разни мотокросове, конни надбягвания и залагахме. Всяка неделя излизахме извън големия град и си обикаляхме нови места и заведения. Обаче последните години, май не правим много неща заедно...хм. То и сексът не е хоби вече, май ще търсим ново хоби smile3506 
Цитирай

Нямаме общо хоби, което не означава,че нямаме общи интереси или общи виждания за живота си за напред.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора