Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Там където се установих...при реката

Здравейте,мами! Предстои ни кръщене в края на другия месец. Трябва да измисля как и къде ще се почерпим с гостите след церемонията,но абсолютно нищо не ми идва на ум.Знам само,че не искам да е у нас.За ресторант също не съм много навита!Приемам всякакви свежи идеи!Как процедирахте  вие?
Цитирай

sf

ами освен в парка за друго не се сещам. зависи и колко ще са гостите. НИе бяхме само с кръстника и после хапнахме у дома, никой друг не сме канили. И сега така ще направим.
Цитирай

ами освен в парка за друго не се сещам. зависи и колко ще са гостите.
hahaha
Направете го у свекито. Mr. Green
Цитирай

София

Може да го кръстите в някой манастир и да се почерпите на поляната около манастира. Като на пикник. Wink
Цитирай

Brokenpromiseland

Ние си направихме кръщенето и след това отидохме на китайски ресторант (тъй като всички харесваме този тип кухня).
Можеш да го направиш и в заведение тип сладкарница...Всичко зависи какви ще са гостите.
Цитирай

София

В много тесен кръг бяхме, в една малка квартална църква, после компанията в една бирария на прохлада и след това на вилата продължихме купона.
Неангажиращо, без изхвърляне, съвсем нормално протече всичко. Peace
Цитирай

София

ами освен в парка за друго не се сещам. зависи и колко ще са гостите.
hahaha
Направете го у свекито. Mr. Green

това се нарича идея 35 Mr. Green
Цитирай

София

Това със свекито ми хареса  hahaha Мнооого добра идея  35
Сега сериозно на мен лично ми допада идеята за сладкарничка или пикник на поляната на някой манастир  Peace
Не бях мислила по този въпрос, но и нас това ни чака  newsm78
Цитирай

Хасково

Има фирми които организират партита на открито съ свсичко което ще ви е необходимо - шатри , маси столове, кетъринг по ваш избор и т.н. и т.н. на място и дата удобни за вас.Така че ако имате място подходящо в район ана кръщенето може да използваш тая идея.
Друга идея е на някоя вила с басейн и т.н. просто да е навън , че ще е топло да , но още не за басейн.Изобщо идеи много зависи колко на ще ви допаднат на вас.  Hug

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.