Ахилесовата ми пета

  • 5 126
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 039
Ахилесовата ми пета е, това че само заради една дума или постъпка мога да намразя завинаги някой към, които съм имала добри чувства.
kakto iz


# 61
  • Мнения: 3 423

Иво Гюров ли, певецът?!
Е, бива ли, а!

# 62
  • Мнения: 4 447
Имам две пети.
Повдигам ги на токчета.

 Peace

# 63
  • Мнения: 3 447
Като чета такива теми, все се сещам за оная сцена от "Трейнспотинг", дето Компира отива на интервю за работа и казва "Единственият ми недостатък е, че съм перфекционист" Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 3 099
Градивен, но и (само)разрушителен, тайфунообразен, всичкоустойчив инат.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Чета Коелю (отдавна не съм, но по принцип го чета).

# 66
  • Мнения: 2 716
Търпението,възпитанието,толерантността.
Възпитанието и мен убива.

# 67
  • Мнения: 3 405
Повечето ахилесови пети тук не са никак ахилесови.  Grinning Даже бих ги определила като силни страни.
Лично аз смятам, че възпитанието, ината, търпението, толерантността и пр. в този ред не са слаби места.
Или нещо не вниквам в смисъла, който им предават собствениците  Thinking

# 68
  • Мнения: 3 447
Повечето ахилесови пети тук не са никак ахилесови.  Grinning Даже бих ги определила като силни страни.
Лично аз смятам, че възпитанието, ината, търпението, толерантността и пр. в този ред не са слаби места.
Или нещо не вниквам в смисъла, който им предават собствениците  Thinking
Да де, да, за това говоря  Laughing

Като чета такива теми, все се сещам за оная сцена от "Трейнспотинг", дето Компира отива на интервю за работа и казва "Единственият ми недостатък е, че съм перфекционист" Grinning

# 69
  • Мнения: 3 405
Ох, сестро, не те видях, извини ме  Heart Eyes

# 70
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Повечето ахилесови пети тук не са никак ахилесови.  Grinning Даже бих ги определила като силни страни.
Лично аз смятам, че възпитанието, ината, търпението, толерантността и пр. в този ред не са слаби места.
Или нещо не вниквам в смисъла, който им предават собствениците  Thinking

слабо място е това където най-лесно могат да те наранят и най-много да те заболи.
за къв ти е да си толерантен, ако те цакат ?

# 71
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Именно, Лабрадор. Ти се наричаш толерантен, а другите ти викат балък.

# 72
  • Мнения: 3 405
Aха, добре е да се пояснява. Иначе така изброени не се разбират като слаби страни.
Няма как да разбера усещането на всеки.

# 73
хората които обичам..................Ех......... Laughing

# 74
  • Мнения: 620
Повечето ахилесови пети тук не са никак ахилесови.  Grinning Даже бих ги определила като силни страни.
Лично аз смятам, че възпитанието, ината, търпението, толерантността и пр. в този ред не са слаби места.
Или нещо не вниквам в смисъла, който им предават собствениците  Thinking

При мен лично това са хубавите страни на характера ми,но много ми вредят и страдам от злоупотребата на околните с тях.Въпреки това не мога да ги променя,а "водовъртежите" ме изморяват вече Confused

Общи условия

Активация на акаунт