Не иска да се вози ... само да го нося

  • 1 058
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И ние бяхме така с малкото. ooooh!
 Голям зор,голямо чудо.Аз обаче съм майка терорист и не се впечатлявах от виковете и,още по-малко от неодобрението на околните.
 Акакво е това столче дето го откопчава толкова малко дете. ooooh!
 Нашата беше на 3 и половина,когато сменихме столчето с по-голямо и все още не можеше да го откопчае.Така беше направено,че и на мен ми костваше физически усилия за да се справя.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Сигурно е период някакъв, на тая възраст се бунтуват доста, и ние бяхме така малко след годинката. След време може би ще се успокоят нещата и ще му дойде друго наум.  Wink
Търпение и разбиране. Wink
и ние имахме такъв период

# 17
  • Мнения: 2 960
има такива деца.моят син имаше такъв период около 8-9-ти месец.После миряса,стои си в количката и зяпа насам-натам. На къде ти е обърнато столчето на детенце...да не би да е към теб ,а не напред. newsm78може да иска повече да вижда пред себе си. Не е решение според мен тепърва да започваш да го слагаш в слинг..Щом не стои в количка ,опитай с колелцата/триколки/ може по интересно да му е /поне известно вреве/.Развличай го със солети,бисквитки ,виж-туй -онуй....в крайна сметка трябва да свикне някак си....макар и да имам приятелка ,на която дъщеря и на годинка и нещо вари я печи я в количка беше изключено да стои.

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
освен да пробваш със слинг или кенгуру за големи на кръста което се носи....
и на мен това ми беше първата мисъл
Аз лично така процедиръм, кенгуруто винаги ми е в количката Peace

Общи условия

Активация на акаунт