Как се справяте с храненето когато сте на почивка /хотел/?

  • 1 847
  • 47
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 854
Питам, защото планираме да отидем на море след 2-3 месеца, но се притеснявам как ще се храним с малката - дали да накупя готови пюрета или да разчитам, че там, на място, ще мога да намеря и предложа подходяща за нея храна  newsm78. Защото храната по заведенията не е подходаща за малко детенце. Вие как сте се справяли с храненето на почивка?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
Габриела, родена през април, на море - всяка година през август.

Първата година беше основно на кърма, понякога малко каша и/или плодово/зеленчуково пюре. Пюретата ядеше направо от бурканчето, кашата приготвях с минерална вода, кърмата - ясно.

През втората година носехме малко пюрета за случаите, когато детето огладнее, а ние не сме седнали в ресторанта. Като цяло се хранеше заедно с нас и в ресторанта винаги намирахме нещо подходящо за дете на година и 4-5 месеца: хляб, сирене, варено яйце, плодове, мляко, задушени зеленчуци, варено/задушено месо, супа...

През третата година се хранеше само с това, което предлагаха в заведенията.

В добрите заведения предлагат храна, която е подходяща и за деца.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз бих взела пюрета, като гледам даже и на годинка няма да е  станало бебето тогава.

# 3
  • Мнения: 8 999
Кашонче с пюрета, АМ и каши. Ако изпаднеше нещо подходящо на място - давах, ако не - бурканчето и готово.

# 4
  • Мнения: 3 634
Може и ел. каната, за да топлиш по-лесно. Стерилизирате ли още?

# 5
  • Мнения: 630
Купувам всичко оттук. Имам уред за подгряване, който нося с мен. След като веднъж изпаднах в ситуация на свършване на АМ и в провинциалния град не бяха чували за Аптамил, втори път не съм рискувала да разчитам, че ще купя нещо на място.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
Беше малко над годинката, като го водихме миналото лято на море. Бях му стерилизирала супички, иначе карахме на пюрета - много по - сигурно и адекватно решение, като не сте си вкъщи. С това компромиси не бива да се правят, особено като "знаеш" каква е храната по заведениета ...  Sick

# 7
  • Мнения: 3 634
в провинциалния град не бяха чували за Аптамил.

С Аптамил и на нас се е случвало. За морето ще си купя всичко без вода, предварително. Включително и памперси.

# 8
  • Мнения: 9 973
зимаш си купешки

# 9
  • Мнения: 592
Втората ми дъщеря я водихме на море когато беше на 7 месеца.Не съм си и мислела,че ще е толкова лесно с храненето.От тук си взех пюретата за всеки ден и АМ,от смяната на климата ли,незнам,но такъв апетит имаше това дете-направо супер.
Според мен е много по лесно когато детето е по малко и е на пюренца,защото тази година вече сме на обща храна и ще ме е много страх от храните по заведенията

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
Зареждам се с бурканчета с пюрета,каши и АМ.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 064
Купи пюрета, че там няма голям асортимент, не знам къде ще бъдете, де, но ще ти е по-спокойно. Ние тая година ще сме на по-обща храна, ама сигурно ще взема и бурканчета за всеки случай.

# 12
# 13
  • Мнения: 2 005
Аз си бях приготвила пюрета и така изкарвахме спокойно на почивчицата  Rolling Eyes Желая ви весело изкарване   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
Винаги си купувам пюрета за всички хранения, за всички дни. Ако на място има нещо подходящо прясно - приготвено - яде него, ако не - яде пюретата.

Общи условия

Активация на акаунт