кога сменихте зимния ко6 с лятната 4аст на коли4ката?

  • 2 074
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 753
Но според мен всичко си е до детето.То само ще ти покаже кога да го преместиш в летния. Wink

И аз смятам така....  Peace

# 31
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Когато стана на 6 месеца,но и летният ни вариант има напълно легнало положение.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Някъде в 4-я месец.Миналата зима беше жива пролет,така че от зимния кош почти нямах нужда.Започнах и за малко да я слагам полулегнала,но тя много спеше навън,така че и доста си лежеше.

# 33
  • Мнения: 1 516
Не съм имала зимен кош. Но на 3 месеца се наложи да го обърна с лице към движението и да го повдигна, иначе разходката беше немислима!

# 34
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
ами през лятото. тогава малката стана на 1 година. и направо си купих лятна количка. детето трябва да може да стои стабилно на дупето си, значи става и към 9-10 месец.

# 35
  • Мнения: 1 121
Към 6 месец Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 17 591
Изобщо не съм имала такоав нещо... и като се замисля, май не се е оплаквал от количката си.

Но между 2рия и третия месец почнах по малко да вдигам (не постоянно) позицията на количката - демек, не изцяло легнало, а някакво полулегнало положение... към 30 - 40 градусов наклон.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Не сме имали зимен кош. За мен е повече от непотребен, просто е излишен. Беше си в кошчето, което става на количката до почти годинка, а след 6-ти месец го слагах малко под ъгъл поседнал в летния вариант  Simple Smile
И при нас така.

# 38
  • Мнения: 2 448
Какво е това зимен летен кош, ние бяхме зимно бебе и съм слагала това покривало заради студа, после като стана топло, и като започна да сяда на 6 месеца го слагах в седнала и полуседнала позиция. Типично лятна количка си купих като стана на 11 месеца, макар, че беше ноември месец, защото тази ми натежа и исках по-компактен вариант. Той не спеше навън, излизахме само за разходка, така, че ме устройваше идеално.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 522
Преди една седмица. Много й е скучно да лежи като е будна. Но лошото е, че нашият летен кош няма напълно легнало положение.


# 40
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


    Никога не съм ползвала зимен кош.

# 41
  • Мнения: 357
март - тамън го сменихме и започнаха ветровете и това кофти време  Close ние сме виновни  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт