Зеленото???????

  • 5 234
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Момичета,я кажете какво мислите вие по въпроса?То е ясно, че зеленото е явно хит на сезона,ама аз вече позеленях от всякъде от него  Sick  ooooh!То едни зеленотии по магазините не ти е работа.Зелени поли,панталони,якета,блузи,обувки,чанти,ит.н ит.н..........
Споделете моля,кой как и къде го носи това зеленото?Аз по принцип много го харесвам точно това "отровно"зелено,но ми идва в повече вече.Като ,че ли по ми харесва да го нося като аксесоари или като елемент ,а не като панталон например.Интересно ще ми е да споделите вие как го "ползвате"/освен като боя за яйца разбира се/  Joy Joy Joy Joy Joy?Аз например като жертва на модата си купих зелена пола и немога да я съчетая с нищо  newsm78.Дайте идеи моля ! Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 830
И аз не го харесвам това зелено, където е на мода.
Като ги гледам всички по улиците в патешко жълто или в зелено, или в комбинация от двата цвята....
Направо скука и догодина вече няма да могат д ги носят тези дрехи, понеже ще са демоде...То май всяка година така става. Много тъпо Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 3 880
нещо не ме кефи това зелено, ще пропусна модата Wink

# 3
  • Мнения: 146
ами аз в зелено имам....бална рокля-но тя е много по-светло и приятно от това тъмно и тревисто което сега пускат по магазините-иначе вярно е-на тези ярките цветове както им е долетяла модата,така им отлита-но пък помня,че преди три години жълтото пак беше много на мода,сега пак се връща-тъй че тези тенденции се завръщат в рамките на 3-4 години

# 4
  • Мнения: X
Мен пък ме кефи, както и жълтото. Почти няма цвят,който да не ми ходи Flutter, колкото и нескромно да звучи.

# 5
  • Мнения: 3 312
харесвам зелено  Crazy  но нося само определени нюанси  Whistling

# 6
  • Мнения: 282
И на мен зеленото ми харесва, естествено зависи от нюанса зелено ...има някои нюанси на зеленото, които според мен са ужасни. Жълтото пък ми харесва като го видя на някой друг, на мен сякаш не ми отива .. и не ми допада

# 7
  • Мнения: 577
Не харесвам и не нося зелено

# 8
  • София
  • Мнения: 6 794
Аз съм луд фен на зеленото, за това супер много се кефя. За разлика от лилавото, което ми е  Sick.

# 9
  • Мнения: 290
Обожавам зеленото, но не точно в този нюанс, който е модерен в момента.

Създава ми асоциация за отровно насекомо.
Иначе жълтото по-става, но комбинацията от жълто и отровно зелено ми идва много силна някак си.

# 10
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
обожавам зелено от години го нося,но наистина има много отвратителни нюанси на зеленото. Peace

# 11
  • Мнения: 3 641
Харесва ми на други хора да го гледам, но аз не мога да се възприем.  Rolling Eyes
Със сини очи съм и не ми се връзва.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 464
Не бих казала, че е скучно! Wink
Напротив, тази година, минавайки по магазини и витрини  ми идва едно такова слънчево, пролетно, Великденско приповдигнато настроение.  Hug

Аз самата имам всичко на всичко 1 зелена блуза, риза и панталон, който е от преди 4 години, но ето че пак е актуален. Wink
Любима комбинация ми е розово+зелено. Жълто+ зелено- също е много свежо.
Има много настроение в тези цветове. Харесват ми!  Peace

# 13
  • Мнения: 87
Аз много харесвам зеленото. Малко по-светло от това, което е модерно. Винаги съм носела зелено, ама всички като тръгнали "зелено" - направо ме отвращава. Имам и зелени очила, опитвам се да ги комбинирам със зелени аксесоари. Но нямам търпение да му мине модата.

# 14
  • Мнения: 686
Аз лично не се възприемам в това "модерно" зелено, но има хора, на които им отива. На тях ми харесва как стои. Много е свежо.

Общи условия

Активация на акаунт