Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 апр. 2008, 20:42 ч.

Отопление на зала

• 816
  • 13
  •   1
Отговори
Има една зала в читалището, близо 70кв.м. с какво ще ми препоръчате да я отопляваме? Досега беше с калорифер, но не е удачен защото се посещава от деца. Няма газификация, с вътрешна изолация е.  Flutter

# 1
  • густо майна Филибето
Климатик? Радиатори?

# 2
  • Sofia
Климатик

# 3
Нямам опит с климатик в домашни условия, но той не трябва ли да е много мощен. Все пак залата е голяма.  Thinking Мъжът ми казва, че с два маслени радиатора всичко ще е ок, но нещо не ми се вярва.

# 4
  Голяма или 70 квадрата? Кое от двете? Това си е за климатик.

# 5
  • в сърцето му
70 кв. си е за климатик  Peace Примерно колонен тип или 2 подови - ще ви свършат супер работа. Peace

# 6
  Голяма или 70 квадрата? Кое от двете? Това си е за климатик.

Пропуснах да кажа, че до тавана е малко над 4м.  Blush

# 7
5 броя колекторни радиатори от по 2 киловата 
или 2 климатика лято студ ,зима топло

# 8
  • В сигурни ръце
http://www.milchevsinextensionmidea.hit.bg/Picture%20042.jpg

Такъв тип ни е климатикът в магазина,които е над 70м2.,но таванът не е толкова висок,а е стандартен.Много съм доволна и през лятото и през зимата.И не харчи много електроенергия.

# 9
Аз явно съм много зле, такъв тип за първи път виждам.  Blush Чудех се в предния пост какво значи "колонен". Хареса ми, вероятно ще се спра на него.   bouquet

# 10
  • В детството...
.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
5 броя колекторни радиатори от по 2 киловата 
или 2 климатика лято студ ,зима топло

за 70м2, при височина над 4м. тези колекторни радиаторчета ще са като свещи в храм.

Колонен тип климатик. Трябва ти машина с над 15-15.5кВт отоплителна мощност.

# 12
# 13
  • В сигурни ръце

Ха-ха.Исках да редактирам правописна грешка в моят пост,но не видях,че пиша от неговият акаунт. EmbarassedНе можах да истрия всичко,което се получи,за това оставих..

Сори за офа.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт