ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 44)

  • 12 894
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 326
Добро утро!
Дуци от къде се купува боя за текстил, че и аз да си мацна някое надписче?!?!??  Mr. Green
Лек и спорен ден. Днес май е последния ден на доста мами, а?? Ха ха ха хайде, приключвайте с работата и беж по градинките на разходка.

# 31
  • Мнения: 30
Добро утро!
Дуци,идеята с бодито е страхотна!Като го направиш-покажи!
Сърцебиене и задъхване и аз получавам,нама точно определен моменти, както се появава ,така и изчезва.Дишам дълбоко ,и така.
Яйца няма да боядисвам.Не от суеверие ,а защото има достатъчно кандидати за това-майка ми,сестра ми,племенника ми и естествено Калоян.Аз ще наблегна на съветите Joy!
Днес,колкото и да е кофти времето,излизам.Вчера се побърках в къщи. #Crazy

# 32
  • Мнения: 4 371
В книжарница Слънчоглед в центъра: http://www.slanchogled.com/?81&02&96100
На мъжът ми бях правила много яка тениска, но забравих да я изгладя и тя се изпра. А колко сили похабих ooooh! Шаблони правих на букви, после ги рязах, мацотенето и то не е леко и накрая да се изпере Crazy

# 33
  • Мнения: 219
Здравейте, юлски мами!
Моят термин е 29 юли. Карам втора бременност. Май пак ще е момче newsm78.
Искам да споделя с Дуци, че от няколко дни имам ужасно сърцебиене, но предимно вечер. Дори , когато го получих, освен задух, имах и едно отслабване цялостно, краката ми трепереха, кръвното скача жестоко докато тупти силно сърцето, но един валидол или валериан и се оправям. Направиха ми изследвания - нищо. Докторът каза да не обръщам внимание. Пия вече чай от маточина, уж успокоявал. Чакам да родя и да се оправя! Joy

# 34
  • Мнения: 4 371
Чакам да родя и да се оправя! Joy
Ей това е истината за всяка болежка и неразположение Mr. Green

# 35
  • Мнения: 69
Добро утро и от мен!
И аз това за надписите си го мисля, но като че ли не мога да измисля какво точно искам да пише. Иначе от два дни съм се разрисувала върху текстил, ама си купих направо маркери, че да ми е по-лесно. Написах на една тениска на Сами "Аз си Ю Ги О специалист" - и той е всеки ден с нея на градина! Пък на мен си нарисувах една туника и даже вчера мислех да я демонстрирам на лекцията, ама времето се скапа... Мисля, че стана добре като за първи опит. Доказателство: http://s228.photobucket.com/albums/ee247/donnadonchev/?action=vi … =Picture029-1.jpg

# 36
  • Мнения: 4 371
Е, Донка, много си добра, евала.
Аз мога само да пиша, щот съм схваната в ръцете ooooh!
И във Варна има Слънчоглед м/у другото. А тези маркети каква марка са и от къде ги взимаш?

# 37
  • Мнения: 69
Мерси, мерси-.. Stop
Ами от Слънчоглед ги взех, "Примо" се казват, но не мисля, че са много удобни. Трябва да държа плата постоянно супер изпънат, за да мога да рисувам с тях, а и не знам дали след тази рисунка примерно лилавото може още да се ползва или се е изхабило. Другият път мисля да пробвам с бои, просто момичето ми препоръча тези като за първи опит. Като се решиш да пишеш с шаблони, снимай, за да ми покажеш, че аз видях едни маркери, които точно на този принцип рисуват, ама някак се духало в шаблона, та се отказах...

# 38
  • Варна
  • Мнения: 441
Аз имам сърцебиене постоянно, кръвното ми е ок, изпратиха ме на кардиолог. Незнам дали бебчо притиска нещо, но адски ми прилошава. Изобщо немога да стоя права  Tired. Не пия нищо кофеиново и пак се получава. Дори и когато не съм изморена, притеснена и т.н.
Аз реших да кажа за това суеверие с яйцата и да не боядисвам напук  Crossing Arms. Щом ще ми налагат да не се постригвам, няма и да боядисвам  Naughty.
Изобщо не ме интересува какво ще ме пита мъжа ми за успокояващите дискове,  защото, ако много мрънка набързо ще го ориентирам към статиите за мъже, които кърмят  Mr. Green.
Коколин,   bouquet.
Донка, моля те, когато си свободна да ми напишеш най- интересното от сайта с упойките за спиналната  Hug.
РКръстева, в предната тема писах, че моето бебе от 16 до 30 седмица на всички прегледи беше надолу с главата, а в 30 седмица- нагоре. Док каза, че още се върти, защото има място.
P.S.Донка, сега видях дрешката, много е красива   bouquet.
Вчера разбрах, че една приятелка е загубила бебето си. Много гадно ми стана  Sad.
А пък какви ги сънувам, вече се стахувам да заспя.

# 39
  • Мнения: 66
Здравейте,момичета!Днес деня във Варна е обещаващ за разходки,но аз вчера май съм попрекалила/имам от време на време ниско долу болки/ и смятам да я карам по-спокойно в къщи.Искам да се включа по въпроса с боядисването на яйца от бременни.Две до тук родих и с двете съм боядисвала,и на двете нищо им няма/е, на живи,здрави,нервите ми опъват/, а и на мен нищо не ми е ставало след боядисването.Иначе аз все още не съм боядисала яйцата,защото си имам помощнички,които от няколко дена ме тормозят"Мамо,искаме ние да шарим яйцата!Не ги боядисвай ти!И понеже знам каква радост е за тях, голямото цапане оставих за утре.

# 40
Здравейте момичета,
Редовно ви чета, макар че не съм писала отдавна. Мога да кажа, че всички ви познавам задочно. Може да ми сложите син щъркел, ще ставам мама на 3-ма мъже. Толкова бях сигурна,че ще е момиче този път, че още смилам новината, ама живо и здраво да е. В крайна сметка това е най-важното. Лек ден и приятно прекарване на празниците.

# 41
  • Мнения: 1 951
И аз вчера боядисах яйцата  Grinning

Донка много е хубава туниката  Peace

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Добро утро!
За сърцебиенето - и аз имам пристъпи, понякога придружени с гадене и световъртеж, и а-ха да припадна. Обикновено това се случва в превозно средство и ако не изляза на чист въздух незнам какво би се случило..... А какво ни чака през оставащите месеци...., дано жегите не са много големи.  Praynig
И моето бебенце доста мърда напоследък - вече по-силно и особено през нощта. За сега не е болезнено, а много приятно.  Hug
Вчера го гледахме на видеозон - беше си "легнало" по гръб, но върви дребничко, и тепърва ще има да се върти.
За боядисването на яйца от бременни - при първата бременност въобще не бях чувала подобно суеверие и си ги боядисах. Не си спомням да се е случило нещо. Утре пак съм на линия.  Wink
И едно въпросче: какво слънцезащитно средство ползвате за лицето, за да избегнете "маската на бременността"? Аз досега - нищо, но след като вчера ми казаха, че са ми са се появили петънца /и то си е така/, сериозно се замислих. Верно, че мамите, чакащи момиченца погрознявали, ама ми се ще да направя каквото мога....  Flutter

Хубав и спокоен ден!   bouquet

# 43
  • Мнения: 2 323
И аз мога да се ,,похваля,, със сърцебиене и задух. Постоянно ми тежи, особено като съм седнала едвам дишам, като съм права пък ми тежи отдолу. Имам пак контракции  Sick И изобщо - чакам да родя да съм човек отново  Mr. Green Иначе - така яко ме рита, направо подксчам понякога - и много остро, крачета излизат понякога. Обаче аз сега се изхитрих и не търпя така да ме малтертира и като ми нададе шут леко побутвам да се прибере, че направо ми чупи ребрата.

Донка, много добре за пръв опит в рисуването на текстил. Как се фиксират тези маркери?

Инка, не бързай с тези ,,успокояващи дискове,, - цената им е висока, нали са Чико, пък може да минеш и без тях. Спокойно може преди кърмене да слагаш топла кърпа на гърдите, даже по-голям ефект ще има, защото затоплянето на кърпата става бързо, а и по-голяма площ обхващаш. Е, ако ти е кеф - купувай Mr. Green

# 44
  • Варна
  • Мнения: 289
Добро утро на всички  Grinning
Днес съм последен ден на работа , след почивните дни взимам болничен  Crazy Ураааааааа
Всъщност работното място ще ми липсва ...
Аз малко не мога все лежачката да стоя ... Ама ве4е ще разхождам тумбака..Всъщност съм доволна че бях пълноценна до сега на работното си място  Flutter
Хубав ден и много усмивки...Който изяви желание може да се разберем да се видим следващата седмица .. Hug

Общи условия

Активация на акаунт