Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Телевизия
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Има ли фенове на това предаване?

Гледаме го с децата и сме му големи фенове!
Цитирай

София

Има, има, но не успявам да гледам всеки ден и пропускам често, за съжаление. Понякога се чудя възможни ли са някой от нещата, които виждам там или за по-интересно им спускат готов сценарий  newsm78
Цитирай

Ние със синът ми също го гледаме.Казвал ми е,че е много щастлив,че не съм като някои от главните героини. Crazy
Цитирай

София

Не го следя, но когато имам възможност го гледам.Забавно е и наистина странно  Laughing И моя голям син се кефи  Laughing
Цитирай

Ако ТВ 2 сменят всичките дубльори ще започна да го гледам редовно. Това е от малкото канали, които ме връщат във времето на VHS под наем. Дубльорът обикновено беше само един... Rolling Eyes
Цитирай

София

И на мен много ми харесва, но вече започнаха да повтарят сериите, та не го гледам редовно.
Цитирай

Пловдив

Кога го дават това предаване? Стана ми интересно, като ви чета.
Цитирай

София

От 18 ч по ТВ2 от понеделник до петък включително.
Цитирай

Пловдив

Тайна, благодаря ти много!
Цитирай

София

... Понякога се чудя възможни ли са някой от нещата, които виждам там или за по-интересно им спускат готов сценарий  newsm78
И аз това се питам. Такива фрапиращи случаи има, че е трудно човек да ги приеме за истина  Thinking
Но иначе предаването е образователно за нас родителите, които в забързаното ежедневие не забелязваме дребните потребности на най- близките ни.
Цитирай
Предаването е страхотно. Винаги го гледам,ама вече се повтарят сериите .Много ще е забавно, ако има такова предаване в България.Ще стане голямо шоу  hahaha hahaha hahaha
Цитирай

Очевидно е по сценарий, но съм се смяла с глас.  Laughing
Цитирай

Torrevieja,España

Днес го гледах за първи път това предаване,мога само да кажа,че е страхотно.И понеже копираме всичко от всякъде,ще ми бъде интересно ако направят и една бг версия.Голям смях бяха днес каубоите и когато накрая щяха да се сбият.
Цитирай

... Понякога се чудя възможни ли са някой от нещата, които виждам там или за по-интересно им спускат готов сценарий  newsm78
И аз това се питам. Такива фрапиращи случаи има, че е трудно човек да ги приеме за истина  Thinking

Независимо от всичко.....аз смятам,че малка част от нещата са по сценарий......Като гледам около мен какви индивиди има, въобще не се учудвам за необятна и луда Америка...... Напр. знам за семейство(в България), което децата им не ходят на училище и са привърженици на т.нар. домашно обучение; има семейства без телевизор и родителите имат странни за моите представи методи за възпитание за децата си; има такива, които напр. много, много рядко(за да не кажа въобще) излизат някъде заедно(изкл. почивките през лятото на море).....Смятам,че и около вас има странни птици......А какво остава за Америка, където всеки е луд с номера си.....
Цитирай

Whistling  Добре. Какво разбирам аз..

Фанатици и абсуди има във всяка държава, но повечето неща в Уайфсуап са леко извън закона дори.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора