Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

sf

Добро утро на всички.

Ужас, два дена бях потънал в работа и път и то станало време за украсяване на яйцата, а аз още не съм ги боядисал.....Моля Ви за помощ - КОЙ ЩЕ МИ БОЯДИСА ЯЙЦАТА? И как и с какво ще ги украсите? Аз в замяна и от благодарност, бих могъл да Ви омеся козунаците! Smile
Цитирай
А ,искаш ли после да ти свия  и сърмите ?
Цитирай

не със молив, не със четка, с устнииии...
Цитирай

sf

А ,искаш ли после да ти свия  и сърмите ?

Това май е жена ми.....?! Сменила си е ника....
Цитирай
Недей Лиске,че ще му омекнат колената  ръцете ще се разтреперят -отиде  месенето на козунаци.....  chef
Цитирай

Преди или след Ихтиман ще стане боядисването?
Цитирай

out of space

аз ще ти накълцам зелената салата...
Цитирай

Аз съм навита да ти ги боядисам. Но само при условие, че после се чукаш само с мен.
Цитирай

Не съм специалист по яйца, обаче мога майсторски да връткам чевермета  Blush
Цитирай

Младост-2

Аз съм навита да ти ги боядисам. Но само при условие, че после се чукаш само с мен.
35 35 35
Цитирай

София

Добро утро на всички.

Ужас, два дена бях потънал в работа и път и то станало време за украсяване на яйцата, а аз още не съм ги боядисал.....Моля Ви за помощ - КОЙ ЩЕ МИ БОЯДИСА ЯЙЦАТА? И как и с какво ще ги украсите? Аз в замяна и от благодарност, бих могъл да Ви омеся козунаците! Smile
Вчера в Била пуснаха готови боядисани,много красиви.Бягай да си купиш!
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Ами да. Киснеш тук по цял ден, даваш акъл (тоест заемаш най-нахално моето място) и после - няма яйца-а-а-а.
Така ти се пада.  Mr. Green
Цитирай
Ами да. Киснеш тук по цял ден, даваш акъл (тоест заемаш най-нахално моето място) и после - няма яйца-а-а-а.
Не бе Васе, той явно си има яйца /поне две -да се надяваме Mr. Green/, просто не може да си ги боядиса сам !То не че е трудно да ги топнеш в две чашки с боя ама нейсе ....
Цитирай

sf

Преди или след Ихтиман ще стане боядисването?

РОкси, по-добре е преди, че да няма какво да ти пречи да твориш Smile

аз ще ти накълцам зелената салата...

ОК. От мен дресинга Smile

Тук малко ме затрудняваш. Аз съм като Христос - той е нахранил няколко хиляди души с 5 хляба и 2 риби. Искам с тези две яйца и една риба, да задоволя глада на всички Smile

Василиса, аватара ти ми даде идея как да боядисам едноокия Smile
Цитирай

София

Ми след като се е намери кой да ти боядиса яйцата, кой да ти направи салата, аз ще взема да ям вместо теб!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора