Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 647
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 10 815
  • Мнения: 2 590
И аз съм израстнала с "дуда", но не ми се е случвало да изпадам в комични ситуации от това. Някак с течение на времето и в час по биология са ми се изяснили тези неща. Все пак мисля някъде в 4ти клас беше урокът за човешкото тяло, който определено е преди първото посещение при гинеколог.
А моята майка сега като баба си позволява да използва и "пеперудка" към половия орган на дъщеря ми.
"Ела бабиното да измием пеперудката"

# 10 816
  • Мнения: 1 986
Ха-ха, пеперудка! От къде е майка ти? И моята така казваше.

# 10 817
  • Мнения: 2 590
Ха-ха, пеперудка! От къде е майка ти? И моята така казваше.

От Варна.

# 10 818
  • Мнения: 22 036
А пък моята приятелка от бебешка възраст, казвала е на пеперудките п...и.
Аз не го помня, но майка и разказваше как се е червила всеки път като се затърчи да гони пеперудки с радостен вик П...и:-).

# 10 819
  • Мнения: 2 590
Даааа, доста деца така им казват на истинските пеперудки, аз също съм чувала лично от съградинарчетата на дъщеря ми Simple Smile

# 10 820
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
При нас кодовата дума е "чишито" от чишкам. Дуди, пеперуди, минки и мунки не сме ползвали.

# 10 821
  • Мнения: 2 796
Ние ли сме единствените, които го наричат "пише"?
Мнее, и ние сме с пишЕта и пишки в мъжки и женски вариант - и двамата знаят за какво иде реч / пишЕто и пишката пишкат ...логично производна дума за тях./

# 10 822
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Айде сега всички се изредете как наричате половите органи да децата си Simple Smile

# 10 823
  • Мнения: 681
Айде сега всички се изредете как наричате половите органи да децата си Simple Smile
Недей с лошото, аз лично много се забавлявам с последните страници  Mr. Green И се образовах. Имаше тема тук във форума "как казвате на обелките на слънчогледа по вашия край" - ми изписаха се доста страници, много интересна беше темата. Та и сега с вагината и нейните нарицателни  Joy

# 10 824
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Спри да се опитваш. каза, че другите обръщения са смешни, а твоето е не по-малко нелепо. Не ме вълнува дъщеря ти. Ти си я мисли и "дудата" и  Joy. Дано поне в някакъв момент разбере, че има всъщност вагина, а не дуда, за да не изпада в смешна ситуация  Tired
Къде точно съм "казала", че са смешни? И да права си, не се опитвам, а направо ти казвам, че твоите коментари по-темата са извън добрия тон. И пак ти казвам, не се притеснявай кога, как и какво ще разбере дъщеря ми. Повече мисли за твоите деца, отколкото да хабиш толкова енергия да коментираш едно нищо и никакво мнение по тема, която би трябвало да е забавна, ако нямаше подобни коментари.

# 10 825
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Дълги години бях свикнала, че си имам "чурка"  Laughing  Нямам дъщеря. Не зная как бих наричала вагината или вулвата й, докато е малка. Имам син, с него не сме имали проблеми. Използвам момента, че се включвам в темата, за да благодаря на всички пишещи в нея и за чувството им за хумор, и за смеха, който предизвикват в мен  Heart Eyes bouquet

# 10 826
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
вихрогонче, ти нали си жена? ако да, значи нямаш чурка Peace

в студентските си години се порадвах на детенцето на колежка, щипнах го по бузката и казах "я каква си ми буба!"
а то много сериозно ми отговори, че е момиче и си няма буба.

 Blush при нас (Резервата) "буба/бубица" е кротко дете, което спи като буба;
 Mr. Green в русенско нещата явно не са такива, та имайте едно наум  Peace

# 10 827
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
вихрогонче, ти нали си жена? ако да, значи нямаш чурка Peace  ...

Да, жена съм. Което не пречи дълги години да си имах именно "чурка".
Мама ни говореше така и на двете ни, и на мен, и на сестра ми.

Така че както виждате, съществува изобилие от именца  Laughing Wink

# 10 828
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз си имах "цуци", идея нямам от къде го е измислила майка ми. Добре, че имам син, та на този етап нямам излишни дилеми.

По темата:
Най-големите ми муньовщини са в гимназиална възраст и са свързани с моята суета, съчетана с късогледство и отказа ми да нося очила. Редовно тичах към/след грешния автобус, няколко пъти "прегръщах" неочаквано появили се стълбове, улични знаци и ел.табла, което доведе до творчество от страна на приятелите ми: "Как се прибира Пънчето от училище? Слиза от големия зелен автобус (малкия беше грешния, ама отпред са еднакви), две преки и три стълба и трябва да завие на ляво."

# 10 829
  • София
  • Мнения: 5 289
Mr. Green в русенско нещата явно не са такива, та имайте едно наум  Peace
То човек да не смее да каже една "мунска" дума, че знаеш ли кой за какво ще го приеме.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт