Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 597
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 7 500
  • Мнения: 807
нещо се отклонихме от идеята на темата Simple Smile

# 7 501
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
преди малко се изсипваме хорицата от метрото и аз бам на автобуса за още 3 спирки - спокойно си пробивам билетчето за метрото и на следващата спирка гордо го показвам на контролата. Аз съм си със слушалките и нищо не чувам. Едрата дама ме гледа с окорен поглед и почва да ме дърпа. Свалям слушалките ,озадачена от реакцията. Извинявам се за грешката и перфорирам автобусното билетче. Онази искаше да ме глобява но аз съвсем директно й казах , че няма начин това да се случи,  и без това слизах на следващата спирка. Та така Simple Smile
а защо перфорираш втори билет?
Предполагам, че става въпрос за София. Билетите за метрото са си само за него. С другите билети се пътува в цялата мрежа на ГТ, без метрото. Различават се

# 7 502
  • Мнения: 807
точно така.

# 7 503
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 010
Е то това е мунското де  Grinning

# 7 504
  • Мнения: 239
вчера се разминавам с мъж и двете му момченца и едното като вика на баща си "Тате, пръдна!" и таткото ядосано му отговори: "Не съм, БЕ!" умрях от смях като го чух  Laughing

# 7 505
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Днес се качвам в трамвай на първа спирка и ще пътувам около 30мин. Сядам си аз и се обръщам да си издърпам колана, ама го нямаше. Като съм всеки ден с колата от повече от 2 години и си ми е навик. Добре, че в мотрисата имаше само 3 души, та не ме забелязаха как се озъртам.

# 7 506
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Чета за най-различни муни и се зачудих на някого от вас да се е случвало това:



На мен лично не ми се е случвало досега, видях тази картинка случайно преди малко и се сетих за тази тема.

# 7 507
  • София
  • Мнения: 39 745
Вечер. В офиса сме аз, съдружника и жена му. И понеже предната вечер сме спали 2 часа те са опънали едно надуваемо легло и спят. Аз естествено се ровя във форума.
Отвън се чува отвратителен звук. Мисля че беше клаксон на автомобил... при много добро въображение може да се приеме и като аларма.
Моите хора подскачат на леглото. Момъка скача, поглежда през прозореца (следва затварянето на последния) и пита "какво беше това". Девойката рече "мило, мило, от там дойде" и явно е показала входната врата.
Съдружника ми се мотае по боксерки наляво-нядясно и се връща в стаята с нещо като палка (по-късно се оказа дръжката на мопа). Гледа през шпионката.

Аз съм втрещена.
- За какво ти е това?
- Ами за всеки случай.
И продължава да наднича през шпионката.
- Хубаво е за всеки случай, но за какво именно.
- Това дето ме събуди от де дойде.
Обясних му. Той направи няколко заканителни жестове по посока на жена си и си легна.

Става сутринта, сяда на фотьойл и гледа подозрително дръжката на мопа на другия фотьойл.
- Какъв му е случая на това нещо и защо е тук?
Следват малко обяснения за снощните му разходки.
Отговор: "Нищичко не помня."
И последващото... "мале жена, не знам снощи как съм го разглобил, ама едвам го сглобих".

# 7 508
  • Мнения: 866
На мен редовно ми се случва, когато съм сама с колата да си отключа, да си натоваря нещата и да си седна на пасажерското място:) Ако има хора наоколо се правя, че търся нещо в жабката и после си заемам шофьорската седалка:)

# 7 509
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Време е и аз да се запиша като муня. Вчера бях на лекар. За протокола уточнявам акушер-гинеколог. Имах проблем и бях много притеснена. Та преглежда ме той и в това време ми обяснява, че всъщност нямам проблем, а само си мисля ,че имам такъв. И разбира се ми показва на монитора. Аз в този момент бях толкова щастлива и доволна от от този факт, че му благодарих и понеже е много натоварен лекар гледам да не му отнемам излишно време и се запътих да си излизам. Лелееее добре, че акушерката е със здрав разум и ме спря навреме. На мен гащите ми в съблекалнята, сандалите също. Бях тръгнала да си излизам по без нищо и с болничните чехли , но видимо щастлива. Добре, че бях с дълга пола, че ако не беше тази добра женица и аз се бях изсухлила навън щях да бера срамовете пред има няма 30 човека чакащи.

# 7 510
  • Мнения: 4 239
            Душица, представям си какво облекчение си изпитала!

# 7 511
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
На мен редовно ми се случва, когато съм сама с колата да си отключа, да си натоваря нещата и да си седна на пасажерското място:) Ако има хора наоколо се правя, че търся нещо в жабката и после си заемам шофьорската седалка:)
Много сладко  Simple Smile

Веднъж се бях засилила и бързам за рейса и изведнъж се сещам, че съм забравила нещо и някак ми стана неудобно от хората на спирката изведнъж да се врътна и да тръгна в обратна посока  Laughing и почнах ентусиазирано да ръкомахам и да се хиля, уж, че съм видяла познат и затова се налага да се върна  Laughing Е, вече всички хора от спирката гледаха в недоумение в посоката на въображаемия "познат", а там имаше една огромна, съвсем празна поляна и никъде не се виждаше никакъв човек, дори и в далечината  Joy

# 7 512
  • Мнения: 1 612
На мен редовно ми се случва, когато съм сама с колата да си отключа, да си натоваря нещата и да си седна на пасажерското място:) Ако има хора наоколо се правя, че търся нещо в жабката и после си заемам шофьорската седалка:)
Много сладко  Simple Smile

Веднъж се бях засилила и бързам за рейса и изведнъж се сещам, че съм забравила нещо и някак ми стана неудобно от хората на спирката изведнъж да се врътна и да тръгна в обратна посока  Laughing и почнах ентусиазирано да ръкомахам и да се хиля, уж, че съм видяла познат и затова се налага да се върна  Laughing Е, вече всички хора от спирката гледаха в недоумение в посоката на въображаемия "познат", а там имаше една огромна, съвсем празна поляна и никъде не се виждаше никакъв човек, дори и в далечината  Joy

Ааа жестоко  Joy
Е какво пък?!.. те от къде знаят какви способности имаш и какво виждаш?!... Crossing Arms

# 7 513
  • София
  • Мнения: 8 103
Ооо, въобще не ме е срам. Днес бях тръгнала за аптеката и по средата на пътя се сетих, че съм забравила рецептата, и както си вървях се обърнах и се върнах. Да не говорим, че после се връщах втори път, защото и пари бях забравила да си взема ooooh!  Joy

# 7 514
  • Мнения: 22 036
Все съм се чудила как някои хора са толкова разсеяни  Joy. Днес и на мен ми се случи. Заредих пералнята и сложих препарат. След около 2 часа извадих дрехите и ги проснах. На последната дреха се усетих, че са напълно сухи  ooooh!. Не бяха изпрани след деучасово стоене в пералнята, та ми се наложи да повторя процедурата. Току що ги проснах за втори път днес  ooooh!.
За оправдание ще кажа, че останалите дейности свърших прилично.

Общи условия

Активация на акаунт