Великденски яйца и козунаци хапват САМОКОВските хлапаци-2

  • 7 782
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 228
jananest, ти ме обърка съвсем с тези млека  Confused Нали ХА млеката са хипоалергенните, за предразположени към алергии деца. При разстройство и повръщане се дава NH мляко, има на Милупа и на Хумана, за Фризо не знаех. Давала съм на Мартин тези на Милупа и на Хумана и като по - големичък - те могат и на каша да се бъркат и помагат много при стомашно - чревни вируси.
Иначе хипоалергенните млека са гадни на вкус, на Иво ако му се наложи да пие, такова даваме. Минах през всички, докато най - сетне попаднахме на ХИП ХА, което пие. Е, не с удоволствие както Лактана Био преди това, ама го пие (за щастие рядко се налага). В пюрето пък не го усеща Simple Smile

mama_na_joan, хубаво, че Йони е добре вече  Simple Smile И аз бих сменила джи пи то на твое място  Rolling Eyes Сменила съм на Мартин няколко, за съжаление. И сега за парадокс, личната му лекарка е в Самоков, понеже тя беше първата и единствена засега, която реагира адекватно на състоянията му. Малко трудно така за разни направления, ама се оправяме  Simple Smile Иначе тук така или иначе си го водим платено при една лекарка...

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 1 228
Ето и нашите вчерашни боядисани яйца, всичко е дело на Мартин с малко помощ от мен Simple Smile
http://rally13.multiply.com/photos/album/3
А поставките ги прави от сума време в заниманията по приложни изкуства, само смейте да не ги харесате ...  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 79
Е,Рали страхотни са творенията на Марти,нямам думи просто.  bouquet
Днес тъкмо се наканих да полегна(както споменах по горе) и Мими се събуди,и повече не заспа.Беше мн кисела и отпусната,след това си хапна супичката даже с апетит.Към 18ч свеки я приспа и пак 20мин сън,и пак кисела ,отпусната,и какво си мислите се случи?С т38,5 бяхме.Ха"Нурофен" обадих се на док.посъветвах се с нея какви хапчета да и взема,беж до аптеката за лекарства.Забравих да кажа,че бях замесила и козунаците между цялата олелия.Сега дечко е добре(пу-пу да не чуе дявола)спинка сладко,аз до сега пекох козунаци,сега баня и след това дано имам късмет да поспя.Лека нощ и спокойни сънища.

П.П Нямаше да се справя без помоща на свеки.

# 19
  • Мнения: 24
Да Рали, ХА са хипоалергенните.Аз исках да пиша за лечебните, но отплеснах за хипоалергенните. Но и двата вида Цвети не ги яде. От лечебните на Милупа не го и близна, а на Хумана яде малко. И докато ги ядеше имаше малко ефект, но после......

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утро Laughing
Закуската и кафето днес от мен - черпя, че брат ми вчера е станал 1-ви на латина и стандарт при младежи над 18г (за 2-ри път се състезава в този клас) Party

Стискайте палци днес е ДП II РАНГ - Купа България Praynig

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 09:46 от ViFresh

# 21
  • Мнения: 4
Ви ,мерси за закуската и стискам палци на брат ти ,супер е че се занимава с това.Хубав ден на всички.

# 22
  • Мнения: 24
Силве, браво на брат ти. Все така да продължава!!!  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

# 23
  • София
  • Мнения: 1 228
Силве, браво на брат ти, пожелавам му световен шампион да стане   bouquet

jananest, на теб пожелавам да не ви се налага повече никакви NH, HA и прочие млека да пиете  Hug 

На Мими пожелавам никакви температури повече  Hug

Пожелавам на всички цветни и весели празници   bouquet
Ще се "видим" след Гергьовден  Hug

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 18:03 от rally

# 24
  • Мнения: 307
 Силве, браво на брат ти! Още много успехи занапред!
 Поли, бързо оздравяване на Мими.
 Рали, Марти се е справил   чудесно с украсата за Великден. Приятно пътуване и ще чакаме да  разказваш .

# 25
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Здравейте!И ние днес боядисвахме яйцата,а сега се връщаме от черквата на Боровец.
Силве,честито и от мен!Само така!
Мими,много се радвам за Йони!
Поли,надявам се,че бързо ще й мине,на малката кукла!
Рали,лек път и незабравими моменти ви пожелавам!

# 26
  • Мнения: 463
Включвам се само за малко, защото Йони тази нощ отново беше с повръщане и разстройство.  И най- вече да се оплачя от педи, защото пак ходихме на преглед и тя почти не му обърна внимание. Тогава извикахме една друга, която се занимава само със специални случаи, когато не може да се установи какво му е на детето. Жената каза, че това е шарка - тип тридневна треска, която била присъща за възрастта от 0 до 1 год и е нещо много по- леко от другите и детето днес сутринта се нашари, въпреки, че нашата педи го видя , но предположи , че е алергия към антибиотика, а ние не е трябвало да даваме дори и антибиотик. Възмутена съм от лекарите, защото малчо се е мъчил толкова дни  докаго избие шарката, защото антибиотика е подтискал този процес, а разстройството и повръщането са от антибиотика, защото му е раздразнил стомохо. Не ме питайте как захранвам детенце сега със загубен апетит.
Важното е , че е добре и всичко вече е минало и детенце се оправя. Днес е много- по- жизнен / след като се изшари/.
Отивам да полегна и да почвам да боядисвам яйцата, че за това не ми остана време.

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Рали, ми той е световен шампион за младежи миналата година (но ти се включи по-късно затова не знаеш) и стана 18-ти в света на световното в Рига Laughing
Мими, радвам се, че сте по-добре Hug

# 28
  • Мнения: 5
Браво за новата тема!
Бързо да се оправят мъниците! Praynig
аз секнах кръста и сега едва движа но нямам избор!
Ви браво на брат ти! newsm10 newsm44 smile3525
така ми се спи, а Иван иска да ходиме на църква smile3524

# 29
  • Мнения: 3
Привет и от мен.Малко късничко се включвам, но днес боядисвахме яица и ходихме на разходка докато беше хубаво времето.
А ето ги и нашите велигденски яичица

Миме радвам се , че малчо е по- добре и дано бързо се въстанови милото детенце!
Силве браво на брадчето за успеха smile3501
А на Жането малкото мъжле и е одрало кожата
Браво и за новата темичка Hands Clap
То и на мен ми се ходеше на черква ама няма кои да наглежда малкото Sad

Общи условия

Активация на акаунт