кое адаптирано мляко е най добро според вас ?

  • 4 573
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
здравейте  Hug
ние в момента сме на две седмици и сме на нан 1 .но ми казаха ,че децата много едреели от него .иначе го приемаме добре и си ходим нормално по голяма нужда.чудех се за аптамил ,доста майки го ползват.много ще се радвам да чуя и вашето мнение.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен е Аптамил  Peace

# 2
  • Мнения: 2 960
ние от раждането на сина ми до сега/вече на годинка и един месец/сме на хип пробиотик.много съм доволва от това АМ. Peace

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Според мен щом детето приема даденото мляко  добре смяната е безмислена Peace
Тук всяка майка ще ти каже/напише,че млякото с  което тя храни е най-добро!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Според мен щом детето приема даденото мляко  добре смяната е безмислена Peace
Тук всяка майка ще ти каже/напише,че млякото с  което тя храни е най-добро!

Peace Абсолютно точно казано!

# 5
  • София
  • Мнения: 58
Ние пробвахме Фризо-Хипоалергенно - от него повръщаше. Опитахме НАН 1, не мога точно да се "оплача" от него. Но като опитахме и Аптамил Комфорт 1 с пробиотици, на Йоана мнооого и хареса и си хапва с апетит от него. Така че, ако искаш,  опитай и ти различни марки и бебокът сам ще ти покаже кое харесва  Peace

# 6
  • Мнения: 1 447
Лично аз съм много доволна от Аптамил.Били сме на Нан,Нутрилон,Хумана,
но Аптамила най-много ни допадна

# 7
  • Мнения: 2 374
АПТАМИЛ!

# 8
  • Мнения: 770
Защо ще го сменяш? От всички АМ бебетата дебелеят, нали това им е работата  Laughing А щом нямате и запек, няма причина Peace

# 9
  • Мнения: 781
Ние пробвахме Фризо-Хипоалергенно - от него повръщаше. Опитахме НАН 1, не мога точно да се "оплача" от него. Но като опитахме и Аптамил Комфорт 1 с пробиотици, на Йоана мнооого и хареса и си хапва с апетит от него. Така че, ако искаш,  опитай и ти различни марки и бебокът сам ще ти покаже кое харесва  Peace
С пробиотици е само Лактана Био и мисля, че Хипп имаха такова мляко. Аптамил Комфорт няма пробиотик, възможно е да има пребиотици, които много от АМ съдържат.
За протокола:ако бебчето се чувства добре от АМ което ползваш няма смисъл да го сменяш.

# 10
  • Мнения: 492
Аптамил. Peace

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Това, което се приема най-добре от детето ми  Peace. В момента е на Фризо НА и не смятам да го сменям. След като детето ти няма запек и млякото се приема добре от организма, защо ще го сменяш? Сина ми до осмия месец беше на кърма, после на АМ, но определено не започна да наддава повече, така, че си мисля, че твърдението за АМ, че издуват е малко относително. Всяко детенце е различно и няма гаранция, че като смениш млякото детето ти ще едрее по-малко.

# 12
  • Мнения: 159
Щом детето ти е добре НЕ сменяй млякото! Само ще го объркаш. Няма нужда. Те и за Милумила казват, че е за злояди бебета и се дебелеело от него ама от личен опит искам да ти кажа, че това изобщо не е вярно.

# 13
  • Мнения: 239
В началото ползвахме NAN, но започна много да се запича от него.
Смених го с NUTRILON OMNEO с пребиотици и ниамахме никакви проблеми.
Изкарахме с него почти до 10м. след което тръгнахме на кухня и отказа да яде АМ

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми всеки би ти отговорил - това което използва Thinking
Ние сме на Фризолак и Нитролон, редувам и съм доволна. Върху другите нямам поглед.

П.П. Темата не е за тук. Hug

Общи условия

Активация на акаунт