Праскови

  • 10 677
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
Винаги съм си мислила,че се правят много трудно,а толкова много ги обичам.
Мисля да ги пробвам дано успея да ги направя

# 16
  • Мнения: 5 974
Изглеждат наистина чудесно!
Но нещо не ми стана ясно,как точно става оцветяването?Разтваряш степчето и.....? newsm78
1.Значи разтваряш степчетата в 100мл вода. (червено и жълто и двете в по 100мл вода)
2.Разтваряш го в чаша тъй като, ако го разтвориш в купичка ще е много плитко и няма да могат да се покрият ддбре прасковките.
3. Както е слепена, половината от прасковата потапяш в жълта, а другата полавина в червена боя. След това овалваш в захар. Това е, нищо трудно няма в приготвянето им.

Diora Заповядай!  Hug

Черешки

Необходими продукти:
1 пакетче краве масло
смлени орехи, бисквити
ванилия
червена боя за сладкиши или червено степче- череша
пудра захар

Продуктите са тези, а иначе ги слагаш на око, толкова, колкото черешки искаш!!!

Приготвяне: От продуктите без степчето/боята и пудрата захар се омесва гъста смес от която се правят топчета, големи колкото черешки. Потапят се в степче/боя и се овалват в пудра захар. Приятен апетет!

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 17:17 от L 0 V E

# 17
  • Мнения: 7 414
Изглеждат наистина чудесно!
Но нещо не ми стана ясно,как точно става оцветяването?Разтваряш степчето и.....? newsm78
1.Значи разтваряш степчетата в 100мл вода. (червено и жълто и двете в по 100мл вода)
2.Разтваряш го в чаша тъй като, ако го разтвориш в купичка ще е много плитко и няма да могат да се покрият ддбре прасковките.
3. Както е слепена, половината от прасковата потапяш в жълта, а другата полавина в червена боя. След това овалваш в захар. Това е, нищо трудно няма в приготвянето им.




   blagodarq! Grinning

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Баба ми ги правеше,скоро не се е сещала за тях.Много ги обичам. Тя обаче разтваря сладкарска боя в прясно мляко за оцветяването. Но не го правете със степче,защото млякото ще се пресече.

# 19
  • Мнения: 192
Много обичам прасковки и все си купувам.Сигурно ще ги направя някой ден,когато имам повече време.От тази доза колко долу горе прасковки ти излязоха?

# 20
  • Мнения: 5 974
Много обичам прасковки и все си купувам.Сигурно ще ги направя някой ден,когато имам повече време.От тази доза колко долу горе прасковки ти излязоха?
Ами 50-60 броя Joy

# 21
  • Мнения: 506
и аз ще ги пробвам Hug
скоро правих по една рецепта,но като ги топих във оцветителите,те попиваха течността като гъба и някои станаха доста *сочни*.Сигурно от това,че не съм ги изчакала да изстинат хубаво,но може да е и от вида на тестото Peace

# 22
  • Мнения: 795
LOVE, много благодаря   bouquet Ще ги направя тези дни!

# 23
  • Мнения: 173
Благодаря за рецептата за черешки.Струва ми се бързо и лесно.Ще пробвам
Тестото само от бисквити,орехи и масло ли се прави?

# 24
  • Мнения: 5 974
Благодаря за рецептата за черешки.Струва ми се бързо и лесно.Ще пробвам
Тестото само от бисквити,орехи и масло ли се прави?
Да само от тях... Peace

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 894
върнахте ме в детските години Simple Smile
много сме ги правили с мама тия прасковки,но може би е време да ги направя и сама Wink
благодаря на авторката,че ми ги припомни  bouquet

# 26
  • Мнения: 795
Направих черешки и ягодки, ето резултата:
http://images25.snimka.bg/005711293-big.jpg
http://images25.snimka.bg/005711271-big.jpg
Не съм много доволна от оформянето на черешките, но като за първи път става  Grinning

# 27
  • Мнения: 5 974
Diora страхотни са станали, какво не ти хареса?  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 795
На снимките не ли4и, но 4ерешките една с една ги няма по размер  Joy

# 29
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
На снимките не ли4и, но 4ерешките една с една ги няма по размер  Joy

Диора, ти без да искаш си направила и ягодки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт