Отговори
# 735
  • Мнения: 204
 Thinking Хмм, дали малко не се пресилват нещата?На мен досега никой не ми се е чудил, че не давам сладки неща на дъщеря си.И между другото съм заобиколена от доста добре информирани майки, за разлика от преди 5 години когато отглеждах сина си по скоро появилата се схема на късното захранване.За тогава бих казала, че доста ми се чудеха, за разлика от сега.

# 736
  • Мнения: 2 401
Май не се пресилват, аз почти не си спомням някой да не е чудил или дори възмущавал, че не давам на голямата ми дъщеря вафли, шоколади, бонбони! Може би около годинката не е толкова ясно изразено, но с порастването на дъщеря ми възмущението става все по-голямо! Simple Smile

# 737
  • Мнения: 639
deni_den, явно моя пост визираш. Не, не съм пресилила нещата - дори ако прочетеш отново, в поста ми няма изобилие от силни епитети, напротив - доста пестеливо и умерено съм го написала. Хубаво е, че си заобиколена от такива майки, но пък го има и този момент - че общуваш със "себеподобни" и е нормално да споделяте сходни мнения. А тази тема е тъкмо за другото - да споделяме абсурдните (според нас) реплики.  Peace

# 738
  • Мнения: 560
И като край на темата и аз получих -От 20 -ти ден по 1 ч.л. сок от ябълка  Whistling Витамини му трябват на това дете.А в кърмата няма.
Да не говорим,че от 4 до 6 месец се "борих" с педиатърката,която ме караше да захранвам вече ,че щяло бебето ми да получи анемия само на кърма.
Давай рече плодово пюренце от 4 месец щом не искаш да захранваш,то това е не е захранване.Това е като десерт  Crazy 5 месец - жълтъче  Twisted Evil
И от 6-ти месец попарка с масълце и сиренце да даваш-калций му трябва на това дете  Tired(А аз като стана малката на 6 месеца едва започвах захранването  Simple Smile )

Това са репликите които номинирам Simple Smile

# 739
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Еп. 2, в който да се опитаме да има повече реплики за забава и веселба, вместо излишни спорове и дуплики  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт