Какво мога да му направя?

  • 9 808
  • 111
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Преди малко бях свидетел на нещо, което не съм мислела, че ще видя.
Вървя по една от уличките в квартала и виждам ситроен засилил се, срещу него - рено.
Ситроена не осигури предимство на реното, и се засили още повече, закачи огледалото и спря, реното също спря и от него излезе бременна жена, докато се обърна нещастника със ситроена удари жената по лицето и закрещя и започна да я обижда, само видях сълзите по бузите й... откачих, бях на 10 метра и затичах, блъснах го и му се развиках, на което той ми удари два страшно силни шамара.
Извадих си телефона разтреперена, той ми се разкрещя на кой ще се обаждам и го счупи зверски в асфалта, добре че жената се осъзна  и набра бързо полицията, наистина след 2 минути бяха там полицаите от 3то РПУ.
Щом ги видя, този нещастник започна да крещи, че аз съм го била ударила, но те не повярваха, опитаха се да го успокоят, успокоиха и нас и предложиха да пуснем жалба.
Отидох в районното и написах жалба, като описах случая.
СТрах ме е обаче, че нищо няма да му направя на тая гад, а така ми се иска да не остане ненаказано това посегателство.
Какво преживя тази жена -не ми се мисли, милата... минаха поне 20 човека, мъже и никой, ама никой не се спря да помогне, всички гледаха сеир!!!!

# 1
  • Мнения: 7 837
Не го ли арестуваха?

# 2
  • Мнения: 2 550

представяш ли си в Бг да арестуват някого...особено ако е напарвил нещо
много кофти случка, Бубе
вясакакви ненормалници има
дано и бременната пусне жалба

# 3
  • София
  • Мнения: 61
Ох, много гадна ситуация наистина. Дано от полицията си свършат работата. Има ги тези гадове и хич не са малко. Един хубав бой му трябва на тоя калъф, някой да го сложи на място. Наистина не може да ми го побере акъла как може да се нахвърли върху жена...
Записала си му номера на колата, нали? Трябва да си носиш някакъв спрей за самозащита в колата(за такива лекета). Аз си нося винаги една щанга под седалката, лекува глави всякакви  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 072
Буболина, поздравявам те за достойнството да се навреш между шамарите, както се казва.  Hug

Можеш да го съдиш. Не е важното да го вкараш в затвора.
Просто да му виси следствие на главата, да се харчи за подкупи и да се набутва по почерпки на полицаи и други дискомфорти. Пък де да знаеш, може и да го осъдите за физически и морални щети.

# 5
  • Мнения: 7 837
представяш ли си в Бг да арестуват някого...особено ако е напарвил нещо


Мислех, че полицаите са служители на реда, а не психиатри, чиято цел е да успокояват нарушител...

Кураж, Буболина. И си търси правата.
Макар че, според мен, ефект няма да има. Дано не те тормози...

# 6
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Мале,наистина е война по пътищата тази...
Браво за постъпката,че си защитила жената.
Ей заради такива не ми се кара кола. #Cussing out

# 7
  • Мнения: 6 417
Кравичке, ти си голяма оптимистка  Thinking 

# 8
  • Мнения: 2 401
Не мога да повярвам на това, което си написала  Shocked.   Добре е, че поне сте две, ще можете да му разкажете играта. Съдете го непременно. Поздравления за куража! 

# 9
  • Мнения: 3 423
откачих, бях на 10 метра и затичах, блъснах го и му се развиках, на което той ми удари два страшно силни шамара.

Нищо няма да му направят.
Още повече, че ти си го нападнала първа, тоест,
той винаги може да пише, че се е самозащитавал.
Евентуално, ако има показания срещу показания, ще
прекратят нещата скорострелно и без последствия.
Зависи обаче накъде натежат свидетелите, имало е.
Стискай палци да не го отнесеш ти. И аз стискам.

Иначе случката е повече от ужасна.
Дано на бременната да не й се отрази фатално.

# 10
  • Мнения: 2 401
Що така немате доверие у българската полиция?  Аз колкото пъти съм се обръщала към тях са били точни.
Буб, няма да го отнесеш, не се коси, те тия прошляци ги оправят по бързата процедура.

# 11
  • Мнения: 2 755
В държава в която полицията отдавна е забравила, за какво всъщност служи, хората сами "раздават правосъдие".  #Cussing out

Бубе, поздравявам те за куража. Продължавайте с другата пострадала жена да търсите правата си. Дори и да не го осъдят за хулиганство, поне ще му раздрусате нервите на тоя комплексар.  Sick
Успех. Peace

# 12
  • Мнения: 2 386
 Shocked Shocked
Имам няколко въпроса:
-той е ударил жената пръв? ти видя ли (свидетел ли си)? защо я удря, след като той и е счупил огледалото?!
-бременната добре ли е?
-вади ли се медицинско в такива случаи?
-с бременната разменихте ли си координати?
-телефонът ти счупен ли е?
-някакъв шанс някой да снимал абсурда с телефон, че гледам тук е много модерно да се снимат нещастия?  Confused Барем се окаже полезно.


Е*аси държавата! Дано каренина чете!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 423
Уф, благодаря ви момичета  bouquet
Знам, че съм постъпила правилно, нищо че аз го нападнах първа, той все пак пред очите ми удари жената.
Дала съм й телефона си, ако има нещо да ми звънне, не я видях в районното, дано и тя пусне жалба.
Толкова мъчно ми стана, толкова болно, та тя беше в правото си, той й отне предимството и като я видях да излиза с този голям корем, откачих.. откачих, а на него въобще не му пукаше че е бременна...
Ще го съдя, няма да го оставя така, въобще не ми пука за шамарите, искам възмездие, искам никога вече да не си помисля, че може да удря и да тормози!!!
Жената плачеше силно, трепереше, дано нищо й няма, дано й е леко раждането ( беше доста напреднала), само съжалявам, че не се обадих на мъжът ми - трябваше да се съберат 50 човека, да му се отбият и да приключим, но все се надявам да има правосъдие в тази държава и по законния ред да има ефект.
В полицията бяха малко скептични, разказаха ми, че такива случки с бой има дузина на ден Shocked, но аз се надявам се пак.
Освен гражданско дело да заведа, какво друго да направя, не мога да докажа средна телесна, защото няма такава, два шамара не били средна телесна Thinking

# 14
  • Мнения: 3 423
Минзухар, абсолютно не си права. Бубси сама
си е написала, че тя първа е нападнала човека.
Сори, ама и мен някой да ме заблъска отнякъде,
и аз ще му смеля топките или поне носа за урок.
В такива случаи се постъпва не така хамалски, а
се вика полиция, евентуално се забаламосват тия
от калабалъка, но никога не трябва да се посяга.
Защото като нищо киртакът ще обвини Бубсито
и ще пише, че се е самозащитавал. Винаги може
да се извъртят нещата и случайни участници да
отнесат дебелия, колкото и да им са били чисти
и хуманни намеренията. Дано да не съм права.

Общи условия

Активация на акаунт