каква помпа за кърма

  • 2 564
  • 59
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
извинявам се ако се повтаря темета но не открих нищо с търсачката Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 374
Аз използвах AVENT,но ми се счупи,не казвам,че на теб ще ти счупи де просто споделям,иначе съм доволна от марката като цяло Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Авент имах аз и съм изключително доволна.

# 3
  • Мнения: 9 814
АВЕНТ е чудесна марка. Ползвала съм помпа за кърма, шишета и стерилизатор на тази марка и съм много доволна. Все още са здрави, просто няма кой да ги ползва  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 10 983
Ползвах помпата на Avent и съм много доволна! Peace

# 5
  • Мнения: 983
Авент имах аз и съм изключително доволна.

 Peace
Бяха ми купили преди тази две други, не мога да се сетя каква марка точно, но никаква работа не ми свършиха. С Авент се родих  Blush

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 1 423
Много съм доволна от Авент, препоръчвам ти я  Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
И аз в отбора доволни от тази на Авент  Peace

# 9
  • Мнения: 8 163
Зависи от това колко време смяташ да кърмиш и колко пари искаш да вложиш в помпата. Имай предвид, че помпа би ти трябвала, ако бебето не е при теб докато лежиш в болницата, както и ако искаш да увеличиш или съхраниш кърма. Увеличаването на кърма става и с билкови чайове.

След кърмения на 2 деца мога да кажа следното:

Ръчните помпи, независимо от марката, са не само загуба на ценно време (особено за първесиня!), но и на енергия. Аз плачех от преумора и стрес и помпах. В комбинация с лоши напътствия за дохранване от БГ педиатър, кърмата ми спря.

Електрическите помпи, в идеалния случай с контрол на силата и честотата на помпане, са определено за предпочитане. Много по-ефективни са и са по-бързи.

# 10
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз съм за помпата на Авент. Нямах възможност за електрическа. В началото доста се цедих заради препълнени гърди и бучки. Направо тази помпа ме спаси. В родилния дом добре че я бях взела, че иначе не знам как щях да се справя. Изобщо не успявах да цедя на ръка. Не ми е навредила - кърмих си до 1 годинка малкия.

# 11
  • Мнения: 1 763
Моята беше Camera, свърши ми работа.

# 12
  • Мнения: 187
Моята беше Camera, свърши ми работа.
И моята също.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 895
Електрическите помпи, в идеалния случай с контрол на силата и честотата на помпане, са определено за предпочитане. Много по-ефективни са и са по-бързи.

Съгласна съм!
Препоръчвам електрическата на NUK  Peace !

# 14
  • Мнения: 3 634
И аз имах Авент, точно две. Егаси как се топят в стерилизатора!  Mr. Green Внимавай, за да не купуваш като мен по 2 пъти.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт