Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

при ОП

http://www.mlm.daflorn.com/index.html
Какво ви е мнението за тях?
Цитирай

Lords Valley

Айде да се разпиша.....

Ползвала съм на друга фирма и нямам абсолютно никакво мнение по въпроса.Съжалявам.
Цитирай

Тук и Сега

За кое по-точно?Аз съм пила от биомилк-а .Нямам определено мнение,освен че сега не бих дала толкова пари,защото си намерих по-изгодни като цена.Иначе смятам,че е добре отвреме-навреме да се приемат,както и при разни проблеми.Могат да се дават и на деца.
Цитирай

София

Нямам мнение за тях.
Както е ясно, ползвам пробиотиците на Аквасорс. Повече от доволна съм. Може да са с по-високи цени, но пък качеството им е изпитано от мен. Резултатите - също.

Имам няколко познати, които благодарение на тях се справиха с хроничен цистит.  Smile Не мисля, че ще ги сменям при такива резултати.

Ако някои има какво да сподели за посочените в сайта, нека пише.
Цитирай

Варна

За кое по-точно?Аз съм пила от биомилк-а .Нямам определено мнение,освен че сега не бих дала толкова пари,защото си намерих по-изгодни като цена.Иначе смятам,че е добре отвреме-навреме да се приемат,както и при разни проблеми.Могат да се дават и на деца.

Ще споделиш ли какви взимате?  bouquet
Цитирай

Тук и Сега

От биомилк-а?Отдавна съм хвърлила кутията.Виж на сайта няма как да не си избереш нещо,ако си решила.
Цитирай

София

аз съм пила Биотикс,с пробиотична култура,препоръчват го при пътуване,диарий или запек(дисбактериоза),доволна съм Peace
Цитирай

при ОП

Благодаря ви за отговорите, имам позиция по въпроса вече  bouquet
Цитирай

Варна

Афродита, с мамите от темата за Педагогическо захранващите сме се "хумнали" на тема кефир в момента, виж тук. Гъбки можеш да си купиш от нета или да се поровиш в клубовете на Дир-а, там има разни мацки, които имат в повече и раздават.
Цитирай

София

Нищо в шишенца и на гранули не ми е натурално и не бих го сложила доброволно в устата си.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.