Удобно ли е да не се въртят колелата на количката?

  • 3 490
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
На мен не ми е удобно  Naughty

# 46
  • Мнения: 300
Нашата количка е с въртящи предни колела и ми е супер удобна, не мисля, че мога да се справя с невъртящи. Когато излизаме с майка ми,  тя умира от кеф да бута количката и всеки път казва колко по-лесно е отколкото когато е разхождала мен в количка Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 546
Категорично трябва да се въртят. Поне на мен само така ми е удобно Peace

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Като сменила 4 колички мога да кажа,че лично на мен ми е по-удобно да не ми се въртят колелата на количката PeaceДа поясня,че като съм си купувала количките съм била запозната,че съществува туй чудо интернета.Моля не ме оплаквайте жива StopСменяла съм си количките за собствено удоволствие Mr. Green

# 49
  • Мнения: 625
По-добре е количката да е с въртящи колела. Peace

# 50
  • Мнения: X
Аз ли съм ненормална, че считам невъртящите колела за по-удобни  newsm78
Ползвала съм и двата варианта, ми отврат е, така бие в ръцете, ти тикаш напред, те се въртят на където искат, а с малки колелца е просто ужас  Sick

Явно си е въпрос на вкус - моята е с големи гуми, както вече казах, с амортисьори и съм адски доволна, да не ти обяснявам, че минава от всякъде.....абе иди и виж и си прецени, но имай предвид, че в магазина въртящите се колела са просто супер, но там е равно  Wink, щом излезеш от него и до там.

# 51
  • Мнения: 1 897
Първата ми количка беше точно от тима Маг Ингланд с огромни, невъртящи се колела. Тежка и стабилна. Беще ми много удобна в началото, защото возеше меко и нямах проблем с преспи, дупки и прочие. Когато поотрасна малко младежа, купихме от тези летните, на които гръбчето се сваля до долу. Тя е с въртящи се колела. Беше доста по лека и маневрена, което с увеличаващото се тегло на бебето беше много добър вариант.
Peace
При нас положението беше същото.
За новородено бебе количката е удобна и стабилна, но когато бебето поотрасне, понатежи и стане по-швъкливо много по-удобна  и функционална е количка с въртящи се колела.

# 52
  • Мнения: 1 103
Удобно е много да и също да се върти и дръжката  1stroller
Моята е Пиколо  и съм много доволна с големи и високи гуми, голям багажник ,сенник ,чадърче ,чанта ,става на няколко нива .

# 53
  • Мнения: 9 814
Няма по-удобна количка от тази с въртящи се колела.

# 54
  • Мнения: 518
Моята количка е триколка с невъртяща се предна гума като самите гуми са много големи и амартисьорите са супер Peace Въобще не ми пречи това,че предната гума не се върти Simple SmileЛесно я управлявам. Обаче и до ден днешен не мога да управлявам количка с въртящи се предни гуми - количката си ходи накъдето иска, а аз буквално тичам след нея и се потя как да се оправя ooooh! #Crazy Просто е въпрос на навик може би или и аз не знам на какво. Освен това понятията тежко, леко, неудобно, маневрено са страшно относителни спрямо всеки човек. За мен примерно 20кг може да са нищо, а за друг да са непосилни Laughing Гледай просто да ти е удобно и това е!!!

# 55
  • Мнения: 701
Изключително неудобно ми беше-затова купихме нова - лятна!

# 56
  • Мнения: 1 516
Пак искам да напомня, че количките с въртящи колела ИМАТ опция за застопоряване: кеф ти да се въртят, кеф ти да не се въртят! Не виждам защо да ограничаваш възможностите си с невъртящи колела!

Как се движи количката в магазина , няма нищо общо с това, как се движи навън . В магазина, тя е празна - няма го бебето, няма я чантата, няма ги торбите с покупки. В магазина е равно ! В магазина не се завива! В магазина няма стълби и бордюри! В магазина не бързаш за никъде!  По-добре побутай количките на приятелки , този тест е по-реален ! 

# 57
  • Мнения: 311
Не, не удобно. Аз бих ти препорчаала с предни 2 въртящи се колела.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт