«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 875 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора
«дравейте.»скам да продам един телевизор "ќѕ≈–ј" знаете ли къде изкупуват такива?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 27 864
Ќе съм сигурна, че изобщо н€кой изкупува такива “¬-та. ћоже да се направи на аквариум Smile »ли... на боклука.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 379
ќсвен  в  антиквариат, мисл€, че н€ма къде другаде да го пласираш...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 27 864
Ќе знам дали даже и в антиквариат ще го вземат. Ќавремето ќпера и ѕирин б€ха доста разпространени тв приемници, масово разпространени Smile Ѕаба ми (по бащина лини€) имаше ќпера. Ќа мен ми харесваше формата Smile ƒ€до ми (по майчина лини€) имаше ѕирин. Ќе го даваше за нищо на света. ќтказа се от него едва след като вуйчо ми му подари цветен тв и му вкл. кабелна Smile
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 38
ѕусни го в »нтернет на търг.

ато чу€ телевизор "ќпера" и се умил€вам Very Happy

÷итирай

Galaxy 13197853088

ћнени€: 1 767
никакво изхвърл€не ...
÷итирай
» на мен не ми се иска да го изхвърл€ме.ƒо колкото знам има хора,които колекционират такива стари телевизори.ƒо колкото разбирам никой от досега включилите се не са продавали такива стари вещи.Ќад€вам се да се включи н€кои,който може да ми даде повече информаци€,за това каде бих могла да продам този телевизор.Ѕлагодар€ на всички за идеите.
÷итирай

Galaxy 13197853088

ћнени€: 1 767
в н€кой антиквариат или в e-bay пробвай
÷итирай
Mисл€ да го пусна за продан в www.aukro.bg само тр€бва да го снимам. ак мислите каква цена да му сложа?
÷итирай

¬ сигурни ръце

ћнени€: 824
» аукро е добър вариант,но попитай н€кой антиквар.ќколо храм-паметник"—в.јлександър Ќевски" има много такива.Ќ€ма да вземеш добра цена от т€х.Ќо ако намериш чужденци-колекционери може да се получи  добра сделка.
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 809
ми да ...
разходи се около јл. Ќевски, виж как са цените и опитай в аукро-то.
÷итирай

густо майна ‘илибето

ћнени€: 5 346
¬ e-bay. ћъжът ми що буклуци накупи от такива сайтове..... ooooh!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора