Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Снощи по новините показаха апокалиптична картина - колони от хиляди коли напускат София в огромни задръствания. Хиляди хора чакат по гари и автогара за да отпътуват за родните си места. Отдолу течеше надпис - "Софиянци напускат София за празниците"
Вярно ли е това. Днес сигурно в София не е останал пукнат софиянец. Всички "софиянци" са се прибрали по родните си места... По-леко ли се диша в София тия дни?
Цитирай

София

в София съм си  Hug
Цитирай

София

Има си!Но е спокойничко.
Цитирай

В детството...

Ъ?
..... човече ти статистик ли си, къв апокалипсис.... какви съмнения те гонят...  Whistling
Цитирай

Не съм софиянка и съм в София. И кво?
Това, че хората пътуват по празниците не е само в България, писна ми всяка година да се коментира с насмешка и да се вменява на хората срам, че решили да се махнат от града. Те да си починат от него и той от тях.
Цитирай

Ъ?
..... човече ти статистик ли си, къв апокалипсис.... какви съмнения те гонят...  Whistling

Не бе. Аз не съм от София. По новините снощи го гледах това изнасяне от София на софиянци. Ние от провинцията останахме с впечатление че всичко живо се е изнесло от София нанякъде...
Цитирай

София

Аз съм си от София , но не обичам да седя по празниците тука, искам почивка в планината примерно.
Цитирай

В детството...

Ъ?
..... човече ти статистик ли си, къв апокалипсис.... какви съмнения те гонят...  Whistling

Не бе. Аз не съм от София. По новините снощи го гледах това изнасяне от София на софиянци. Ние от провинцията останахме с впечатление че всичко живо се е изнесло от София нанякъде...

...... знам, че си заралия де... спокойно Орлов мост си е на мястото...  Wink
Цитирай

Определено се диша по-леко, има и места за паркиране. Ще се възползвам максимално. Пък хората нека празнуват, лудницата ни очаква...
Цитирай

out of space

Аз съм от София, с кеф бих се разкарала, но съм на работааааа  Mad
На първи с удоволствие ще си бия шута
Цитирай

София

А да си чувал, че :
1.Софиянци ходят на планина.
2.Софиянци ходят на море.
3.Софиянци ходят на Гърция.
4.Други ходят на Турция.
5.Трети ходят До Арбанаси, Трявна, Боженци, Етъра.....какво още, я се сети?
Ааа, и до Трите чучура ходят, навярно. Mr. Green

Божкееее, божке, луд с картечница и Борис с интернет. ooooh! ooooh!
Цитирай

Самоков

Дивото зове...  Cool

Шегувам се!  Wink

Обичам да ходя в София през уикенда - толкова е спокойно и приятно.
Цитирай

София

Ние сме софиянци и сме си тук.
Цитирай

На верандата, под ореха

Виждам долу по улицата минава един човек. Може би е софиянец?! newsm78
Цитирай

София

Тълпите столичани се изнесоха към градове, села и курорти. В момента в София е чудно спокойно. Много ми харесва.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора