събирам за сираци момчета от 12 до 17-18г

  • 1 017
  • 7
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Моя позната ходи в дом за сираци където децата са до "абитуриенска" възраст
Най-зле са момчетата - защото познатата ми е събрала това онова от жени - за момичетата.
Но с мъжете удря на камък - няма желаещи за благотворителност!
Моля ви, дори стари об(увки м/у 40-45 номер - стегнете ги и ги дайте, вместо да ги изхвърлите! Децата са боси - дрехи се намират, но обувки.... Търси се и долно бельо и чорапи!!!!
МОля - дайте и по-старички неща - по-добре да ги доизносят, отколкото да обличат дрехите на голо и да обуват /ако имат обувки/ на бос крак!
Много хора се притесняват да дадат нещо старичко - няма от какво да се притеснявате - пак ви казвам - по-добре да носят стари неща, отколкото въобще да нямат какво да носят!
Аз от другата седмица ще водя детето пак на процедури - но все някак ще се организирам да взема нещата - стига вие да намерите и изровите старите си обувки и бельо и чорапи!
Мерси

# 1
  • София
  • Мнения: 2 686
А от дрехи нямат ли нужда? Имам стари, но запазени дрешки за 6-7 годишна възраст. Не са много, но са приготвени точно с тази цел.

# 2
  • Мнения: 3 479
Тъкмо се чудех какво да правя с някои стари неща (но запазени) на мъжа ми. Ще ти се обадя другата седмица, защото утре заминаваме за 4 дни. Мога да предложа дрехи и обувки.

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
 Praynig

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 563
И аз мога да дам някои обувки и дрехи на мъжа ми - той носи 42-ри номер.
Ако искаш, ми пиши на лични как да стане.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
моля да ми пишете къде живеете и евентуално тел за връзка
другата седмица от 11 до 13 сме  процудури на след 13 ми е най-удобно малчо като заспи да мина да взема нещата
НАдя

# 6
  • Мнения: 1 417
Ами, ако все още е актуално събирането аз със сигурност мога да се включа поне с обувки. Не знам точно кой номер са, но предполагам че все ще свършат работа.Одавна се каня да ги разчистя.Пиши ми на лични как може да го организираме.

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Събирането няма давност - щото уви сираците ще имат нужда и за напред
Просто който когато намери нещо - дори и старичко да дава
Става и дрехи - но наистина чорапи, бельо и обувки са най-големия дефицит!

Общи условия

Активация на акаунт